سولشر میداند که چگونه با سانچو میتواند مشکلات خط حمله منچستریونایتد را حل  کند
سولشر میداند که چگونه با سانچو میتواند مشکلات خط حمله منچستریونایتد را حل کند

سولشر میداند که چگونه با سانچو میتواند مشکلات خط حمله منچستریونایتد را حل کند

یونایتد فنز – با بازگشت مجدد مسابقات لیگ برتر، تمرکز منچستریونایتد بر روی این است که بتواند از لحظه شروع تا پایان مسابقات، امتیاز بیشتری کسب کند تا به بازگشت شور و شوق مسابقات لیگ فهرمانان اروپا به اولدترافورد امیدوار باشد.

 

علیرغم اینکه کار اوله گانر سولسشر به دلیل فشرده بودن تقویم مسابقات سخت بوده است اما عملکرد آنها در چهار هفته آینده حائز اهمیت خواهد بود. طبیعی است که او و کمک هایش همچنان به پنجره نقل و انتقالاتی موفق در تابستان آینده امید دارند، زیرا این سرمربی نروژی به دنبال تقویت تیمش و پیشبرد برنامه های آینده اش است. و یکی از مهم ترین مناطقی که آنها در پنجره بعدی به دنبال تقویت آن هستند خط حمله تیم است.

 

قرمز ها در این فصل یکی از بهترین خطوط حمله در لیگ برتر را داشته اند و در بین ۶ تیم برتر از لحاظ گل زده، گل زده مورد انتظار و اقدام به شوت زنی بوده اند، با این حال، در بعضی موارد در خلق موقعیت گلزنی، یک بعدی بوده اند.

 

همانطور که ما آمار در کار گرافیکی Twenty3 مشاهده میکنیم، منچستریونایتد ۴۱ درصد حملات خود را از سمت چپ پایه گذاری کرده است، این میانگین به طور قابل توجهی بالاتر از ۳۴ درصد مربوط به سمت راست و ۲۵ درصد مربوط به وسط است.

 

هرچند مشاهده این میزان حمله از میانه زمین غیر معقول نیست، چراکه این بخش از زمین عموما پر ازدحام ترین بخش زمین است اما، انتظار میرود که تعادل بیشتری میان میزان حملات از سمت چپ و راست وجود داشته باشد.

 

نتیجه آمار گفته شده این است که منچستریونایتد اغلب از سمت چپ وارد محوطه جریمه میشود و میزان ورود آنها به سمت راست محوطه جریمه به میزان قابل توجهی کمتر است.

 

این گرایش آنها برای موقعیت سازی از سمت چپ قابل درک است زیرا آنها مارکوس راشفورد و آنتونی مارسیالی را دارند که متمایل به سمت چپ بازی میکنند و هر دو از بهترین عناصر هجومی لیگ برتر میباشند.

 

در عین حال، دنیل جیمز اغلب در جناح راست تیم به کار گرفته شده که استعدادی هیجان انگیز میباشد، اما شاید هنوز به سطحی نرسیده که بتواند از بهترین های لیگ باشد.

 

نتیجه این مشکل این است که بازی هجومی آنها میتواند تا حدودی قابل پیشبینی باشد و همین امر باعث میشود که کار مدافعان برابر آنها ساده تر باشد. به احتمال زیاد به همین دلیل است که سولسشر قصد جذب بازیکنی در سمت راست خط حمله را دارد.

 

هدف شماره یک او جیدون سانچو، مهاجم بروسیا دورتموند مییباشد و دلیل این انتخاب واضح است. این بازیکن ۲۰ ساله سریع و بی رحم است و دارای مجموعه ای از مهارت ها و توانایی هاست. گرچه او اغلب در سمت چپ حضور دارد اما توانایی او برای بازی در سمت راست دست کمی از عملکردش در سمت چپ ندارد. در واقع، او در این فصل و در بازی هایی که در سمت راست حضور داشته روی ۱۵ گل تاثیر گذاشته است.

 

مدتی است که گزارش شده است که سانچو این جاه طلبی را دارد که دوباره به لیگ برتر انگلستان بازگردد. او در این فصل هم ناکام ماند و تنها او و هم تیمی هایش مشاهده گر قهرمانی دوباره بایرن مونیخ در بوندس لیگا بودند. این تابستان احتمالا بهترین زمان برای پیوستن این بازیکن ۲۰ ساله به یونایتد باشد.

 

اگر آنها بتوانند این خرید را تضمین کنند، مطمئنا فصل آینده در خط حمله بالانس بیشتری خواهند داشت.

 

منبع: Manchester Evening News

 

درباره ی امیر محمد جمالی

مطلب پیشنهادی

مشکل وینگر راست منچستریونایتد بدون سانچو نیز حل شده است!

پیروزی عصر یکشنبه شیاطین سرخ در مقابل دربی کانتی نشان داد که مشکل وینگ راست …

۳ دیدگاه

  1. اقا بگیرینش درسته گرین وود خوبه اما نه پاس تو عمق خوبی میتونه ارسال کنه و هم نمی تونه شوت خوبی بزنه بنظرم نباید وقت رو هدر داد

  2. گرین وود عالیه ولی برا نوک حمله نه جناحین میتونه جای مارسیالو تو ترکیب بگیره

  3. فرار من دارم از ترس میخیسم به خودت باید ازم حمایت کنی الان نگا جدی جدی چلسی تیمو ورنر رو خرید با قیمت ۴۷.۵ ملیون و همین طور حکیم زیاش چطور تضمین میدی کای هاورتز رو نگیرن اگه یونایتد سانچو یا هاورتز نگیره فصل بعدی باید خواب چمپیوز لیگ رو ببینه وضعیت واقعا حساسیه میترسم برنو فرناندز و پوگبا با این اتفاق برن واقعا به سانچو یا هاورتز برا بال راست نیاز داریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 12 =