یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

سولشر: میخواهیم غرور را به باشگاه برگردانیم؛ پیرو راه فرگی هستیم

سولشر در اولین مصاحبه خود پس از انتصابش به عنوان سرمربی جدید یونایتد به گفتگو درباره مسائل مختلف پرداخت.

یونایتد فنز– سولشر  در مصاحبه با MUTV در ابتدا درباره بازگشتش به باشگاه گفت:

 عالی است. حس میکنم به خانه برگشته ام. این چند روز بسیار آشفته و گیج کننده بود. دیدن دوباره همه بسیار عالی است. میخواهم از کارم لذت ببرم. فقط ۶ ماه است. به خانه بازگشته ام. قرار است خودم باشم. باشگاه در حال بررسی برای پیدا کردن مربی جدید میباشد و قرار است که من مدتی همراه با مایک ، کیران و مایکل مربی باشگاه باشیم. ما کاری میکنیم که بازیکنان دوبازه از بازی کردن لذت ببرند.

 

شانس یکسان بازیکنان

ما باید از اول شروع کنیم. همه شانس بازی کردن خواهند داشت. همه با نباختن بازی شروع میکنند. باید از یک جایی شروع کنید. من چند بازی اخیر را دیدم. حالا باید تیم را جمع و پیشرفت کنیم. همه شانس خود را خواهند داشت.

 

دوران بازیگری سولشر:

 

من به حرفه ام به عنوان بازیکن افتخار میکنم. من این باشگاه را درک میکنم و آن را میشناسم. بودن در جایگاه مربی فوق العاده است.

 

میخواهیم غرور را به باشگاه برگردانیم. وقتی در اوایل حضورم در یونایتد گل میزدم اریک آنجا بود و یک حس فوق العاده ای داشتم. شما در اولدترافورد احساس راحتی میکنید و همچنین میخواهید که بازیکنان آنجا را مانند خانه خود بدانند. همه چیز در مورد این است که بازیکنان به عملکرد خود افتخار کنند و طرفداران هم همین حس را در مورد تیمشان داشته باشند.

 

هواداران:

این عالی است که به خانه برگشته ام. من قسم میخورم تا هر چیزی که در توانم دارم را برای این باشگاه به کار خواهم گرفت تا دوباره آن را به موفقیت برسانم. نمیتوانم برای آغاز این کار صبر کنم.

 

DNA منچستریونایتد

 اولین چیزی که به من یادآوری شد این بود که باشگاه یک خانواده است. همه بسیار با هم صمیمی هستند. و سپس در مورد روحیه برد به من یادآوری شد. فوتبال هجومی، شانس دادن به جوانان برای بازی کردن و به پیروزی رسیدن. بزرگترین باشگاه جهان، بهترین هواداران دنیا، و بهترین بازیکنان.

 

فینال بارسلون:

شبی عالی بود. اکنون ۲۰ سال از آن زمان گذشته است. سرعت پیش رفتن زمان باورنکردنی است.

 

تیم اول:

امروز با بیشتر آنها صحبت کردم. مانند گروهی عالی از یک سری بازیکن جوان است، حرفه ای، خواهان خوب کار کردن و یادگیری. با مایکل و کیرن در مورد همگی آن ها صحبت کرده ام. کمی زمان نیاز دارم تا آنها را بشناسم.

 

دوران مربیگیری سولشر:

 من ۳۰۰-۴۰۰ بازی به عنوان مربی اصلی داشتم. اعتماد به نفس دارم. لیگ را برده ام،‌جام ها برده ام. همه چیز در مورد مدیریت کردن بازیکنان، کارمندان و گرفتن بهترین نتیجه از بازیکنان است. رئیس [فرگوسن] همیشه در این کار بهترین خواهد بود. من دنباله رو مدیریت او هستم. او بیشترین تاثیر را میگذارد اما باز هم ما متفاوت هستیم. من شخصیت متفاوتی دارم. دوست دارم با مردم صحبت کنم و با آنها ارتباط بر قرار کنم. دوست دارم مردمی را ببینم که احساسات خود را بیان میکنند . این من رو خوشحال میکند.

رشفورد:

وقتی جوان تر بود بازی اورا دنبال میکردم. او واقعا جوان بود. از نزدیک بازی او را دنبال میکردم و دیدن او در جایی که قرار دارد عالی است.

 

فلان:

اولین چیزی که در موردش فکر کردم این بود. من جوانم، کیرن و مایکل نیز جوان هستند. با او تماس گرفتم و او در آن لحظه در حین مسئله ای مربوط به مربیگری در برنلی بود. او تاثیری شگرف در آرامش و خونسردی دارد. دانش او از فوتبال بسیار بسیار بالاست.

مایکل کریک:

 وقتی او به ما ملحق شد یک فصل با او همبازی بودم. من پیشرفت و پرورش مایکل را به چشم دیده ام. او بزای ما بازیکنی در سطح بالا بود و پا در جای روی کین گذاشته بود، و این آسان نیست. من چندین بار با او تلفنی صحبت کرده ام و او واقعا فوق العاده است. نمیتوانم برای کار با او صبر کنم.

 

دخیا:

 ما بهترین دروازه بان جهان را در اختیار داریم. او ۸ سال در باشگاه حضور داشته است و هنوز یک دروازه بان جوان در حال پیشرفت است. برای من فوق العاده است که به باشگاه بیایم و او را در اختیار داشته باشم. شاید من باید برای امتحان کردن او چند تمرین ضربات آخر با او داشته باشم!

لیگ قهرمانان:

روز دوشنبه بدون اینکه حتی اطلاع داشته باشم چه اتفاقی رخ خواهد داد در حال تماشای مراسم قرعه کشی بودم. تقابل با پاریس فرصت فوق العاده ای است. زیر نورافکن های اولدترافورد. سرمربی ما سر الکس فرگوسن درباره آن شب ها با ما صحبت می کرد. آنها شبهایی هستند که یونایتد در آن پیشرو می شود. نمی توانم برای چنان شبی صبر کنم. اما ما باید در بازیهای پیش از آن دیدار یک بنیه قوی بسازیم‌. طاقت انتظار نداریم.

لینگارد:

من در دیدار خارج از خانه تیم نوجوانان یونایتد مقابل برنلی اولین فرصت بازی را به لینگارد دادم. در عرض ۲ دقیقه آن پسر بچه کوچک وارد یک جدال ۵۰/۵۰ با یک دفاع وسط عظیم الجثه شد و آن پسرک کوچک کاملا او را نابود کرد. حدس زدم که او شانس پیشرفت دارد. او به من نشان داد که پتانسیل پیشرفت را دارد.

سنت باشگاه:

مت بازبی می گفت که اگر به قدر کافی خوب باشید یعنی به قدر کافی مسن هستید و من می خواهم به آن گفته عمل کنم‌. دیدار یونایتد مقابل چلسی را تماشا کردم و واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم.

جوانان:

وقتی در نروژ سرمربی رده جوانان بودم سعی می کردم از نیکی بات بازیکنانی را به صورت قرضی به مولده منتقل کنم. کیران مک کنا کار فوق العاده ای با تیم جوانان زیر ۱۸ سال یونایتد انجام داد و او واقعا بسیار قابل ستایش است. او رابطی بین اکادمی و تیم اصلی می باشد و وجود او حیاتی است.

امکانات باشگاه:

ما امکانات فوق العاده ای داریم‌‌. تحلیل گران امروز صبح بازیهای کاردیف را تماشا می کردند. من نیز بازیهای تیمهایی را تماشا کرده ام و لیگ جزیره را تماشا می کنم‌. اگرچه موضوع ما هستیم نه حریف ما. می خواهیم شاهد آن باشیم که بازیکنان ما خود واقعی را بروز می دهند. تمرکز اصلی ما بر روی خودمان است، سپس بر روی حریف ما.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x