یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

سولشر: مارسیال رو باید در خط اول حمله نگه داریم

سولشر از تمدید قرارداد دخیا و مارسیال تا بازی مقابل بورنموث سخن میگوید

یونایتدفنز-سولشر این سرمربی جدیدالورود تیم منچستریونایتد در جدیدترین مصاحبه خود در خصوص تمدید قرار داد دخئا و مارسیال گفت:

من میدانم که باشگاه قصد دارد تا با آنها قرارداد جدید امضا کند، زیرا آنها از بهترین و باکیفیت ترین بازیکنان هستند.

همچنین در خصوص مارسیال گفت:

مارسیال میتواند به عنوان یک بازیکن پست نه بازی کند، البته، به خاطر اینکه او توان این کار را دارد و در حمل توپ بسیار خوب عمل میکند. اما او در نبرد های یک به یک عالی است و میتواند به عنوان وینگ چپ یا راست نیز بازی کند.ما باید آنتونی را در خط اول حمله داشته باشیم. من وقتی که خودم یک مهاجم بودم فهمیدم که وقتی شما به صورت گسترده از چپ یا راست یورش میبرید، یافتن فضا و آماده شدن برای مقابله با دفاع رو به رو بسیار آسان تر خواهد بود. من فکر میکنم که آنتونی هم از بازی گسترده لذت میبرد، عبور از مدافعین طی نبرد های تک به تک.

وی همچنین افزود:

به عنوان یک مدافع شما دوست ندارید در مقابل دروازه خودی با مارسیال رو به رو شوید.

گفتنی است که آنتونی مارسیال در این فصل 20 بازی برای منچستریونایتد انجام داده است که حاصل کار او 9 گل بوده است.

سولشر در خصوص بازی مقابل بورنموث گفت:

سولشایر درباره سومین بازی خود درقامت سرمربی منچستریونایتد مقابل بورنموث در روز یک شنبه در ورزشگاه اولدترافورد گفت: برعهده بازیکنان است اما وقتی شما در منچستریونایتد هستید، درجاهای دیگر شرایط خیلی بهتری وجود ندارد. شما در بهترین مکان هستید. منچستر بزرگترین باشگاه دنیاست.

سولشر از راهنمایی کردن بازیکن ها گفت:

 برای من، به شخصه امیدوارم تا بتوانم به این بازیکنان کمک کنم یا آنها را راهنمایی کنم تا شاید انها را متقاعد کنم که فکر کنند میخواهند در این باشگاه بمانند.

سولشر از نحوه انتخاب کردن تیم منچستریونایتد برای سرمربیگری گفت:

 پیشنهادات زیادی  برای انتقال به تیم های دیگر داشتم ولی سر الکس مرا سر جایم نشاند و گفت من بخش مهمی از تیم او و ترکیب او خواهم شد و به تعداد کافی بازی خواهم کرد.

وی در ادامه افزود:

 حس میکردم از امتیاز ویژه ای برخوردار هستم ک اینجا حضور دارم. البته من آدم سرسختی هم هستم. یکبار باشگاه با فروش من به تاتنهام موافقت کرد و من گفتم: نه ممنونم! مدیر برنامه هایم میخواست من بروم ولی میدانستم در بهترین جا حضور داشتم.

سولشر مصاحبه خود را اینگونه پایان بخشید:

 مطمئن نبودم جای دیگری شرایط بهتر است. من دوره ای داشتم که بازی نمیکردم. عصبانی میشدم. سپس فرگوسن مرا در ترکیب تیم قرار میداد و من حس مهم بودن داشتم و احساس میکردم بخش بزرگی از تیم هستم اما ما الان درباره بازیکنان ترکیب صحبت نمیکنیم، بلکه ما درباره بهترین بازیکنان حرف میزنیم.

 

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x