سولشر: فکر میکنم مثلث خط حمله حرکات خوبی را در برنامه تمرینی خود قرار داده اند
سولشر: فکر میکنم مثلث خط حمله حرکات خوبی را در برنامه تمرینی خود قرار داده اند

سولشر: فکر میکنم مثلث خط حمله حرکات خوبی را در برنامه تمرینی خود قرار داده اند

یونایتد فنز – منچستریونایتد فردا شب در یک دیدار حساس به مصاف ساوتهمپتون خواهد رفت. با توجه به باخت سه بر صفر چلسی مقابل شفیلد یونایتد، منچستر در صورت پیروزی مقابل حریف خود می تواند بعد از مدت ها به جمع چهار تیم برتر لیگ جزیره راه یابد. اوله گنار سولشر پیش از این دیدار در خصوص تیم خود با Sky Sports مصاحبه ای انجام داده است.

 

در یونایتد باید شجاع باشید:

تماشای اینکه بازیکنان هدف خود را به نمایش میگذارند برای من خارق العاده است، زیرا این تیم منچستریونایتد است. ما باید از شانس های خود استفاده کنیم، ریسک کنیم، شجاع باشیم و بیشتر اوقات اگر شجاع باشید پاسخ خود را دریافت خواهید کرد.

 

حمایت باشگاه از تیم در شرایط سخت:

ما به خصوص در ماه اکتبر زمان دشواری را پشت سر گذاشتیم و رفتار باشگاه با ما بسیار خوب بوده است، آنها با ما ارتباط برقرار کرده اند و ما را دیدند و می دانند که چه کاری انجام می دهیم، آنها به کاری که در حال انجام آن هستیم باور داشته اند. داشتن ذهنیت مناسب یک انتخاب است. شما نمی توانید صد در صد انتخاب کنید. شما نمی توانید به این فکر کنید که "اوه نه، من قصد ندارم به دنبال توپ بدوم.

بازیکنان خط حمله ی یونایتد:

آنتونی و مارکوس یکسان اند، هردو نوع رفتار و طرز فکر مثبت را با خود دارند. برای من، فوتبال همین است. گرینوود کل زندگی فوتبالی خود را در این باشگاه سپری کرده است. همچنین در مورد دریافت توپ و چرخش به او عادت های خوبی یاد داده شده است. اگر می خواهید مدافع را داخل یا خارج محوطه دور بزنید. این اولین چیز است، سپس تمام مهارت ها و ویژگی های آنها در مقابل دروازه به وجود می آید. آنها با پرسینگ و حرکتشان شانس را برای خود ایجاد می کنند، البته این تنها مهارت آنها نیست.

 

آمادگی مثلث هجومی منچستر:

من فکر می کنم مثلث خط حمله حرکات خوبی را در برنامه تمرینی خود قرار دادند تا از نظر جسمانی آماده باشند. آنها به عنوان بازیکنان فنی و ماهری شناخته می شوند، اما اولین چیزی که همیشه از آنها درخواست می کنیم این است که ذهنیت و فروتنی در انجام کار سخت، بسیار مهم است.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

اوله: پوگبا بازیکن بزرگی برای ماست؛ بازیکنان تشنه موفقیت هستند

سولشر در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی با برنلی حاضر شد. ۰

یک دیدگاه

  1. اقا اینارو ول کنید
    لستر چهار تا از بورنموث خورد.منچستر امشب ببره با یه امتیاز اختلاف با چلسی میریم سوم>:D<<:-P

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 4 =