سولشر: شاو به عنوان مدافع میانی موثر عمل می کند؛ فرناندز مرا یاد اسکولز می اندازد
سولشر: شاو به عنوان مدافع میانی موثر عمل می کند؛ فرناندز مرا یاد اسکولز می اندازد

سولشر: شاو به عنوان مدافع میانی موثر عمل می کند؛ فرناندز مرا یاد اسکولز می اندازد

یونایتد فنز –  منچستریونایتد تا ساعاتی دیگر در حالی به مصاف واتفورد می رود که می تواند با پیروزی مقابل این تیم به رده ی پنجم برسد و فاصله ی خود را  با چلسی کاهش دهد. مربی نروژی یونایتد به برخی سوالات خبرنگاران پیش از برگزاری این دیدار پاسخ داده است.

 

ویژگی های مگوایر به عنوان کاپیتان:

انتظار نداشتم مگوایر به این سرعت کاپیتان شود اما او در رختکن حضور فعالی دارد و با مربیان هم رابطه خوبی دارد. هری فردی است که صحبت میکند و تجربه لازم را دارد. مگوایر تمام ویژگی های مورد نیاز یک کاپیتان را دارد. فکر میکنم پذیرفتن این نقش برای او امری طبیعی است. عملکرد وی واقعا کمک کننده بوده است. از داشتنش خوشحالم. این یکی از آن رویکردهایی بود که در زمان جذب مگوایر به دنبال آن بودیم.

 

با اینکه این مدافع ملی پوش هم برای تیم ملی و هم برای ما به میدان میرود اما هرگز تقاضای استراحت نمیکند. او هم آخر هفته بازی میکند و هم وسط هفته و شخصیتش به گونه ای است که تمایل دارد همیشه در زمین بازی باشد. هری مگوایر یک رهبر به تمام معناست.

 

حضور شاو در پست دفاع وسط:

از این اتفاق بسیار خوشحالم. سرعتی که لوک دارد برای ما حائز اهمیت است. شاو به خوبی با پای چپ خود بازی میکند و میتواند پاس های خوبی هم بدهد. او توپ را عالی حمل کرده و به دل دفاع حریف میزند. این پست، پستی بود که فصل گذشته حس کردیم لوک میتواند در آن مثمر ثمر باشد. او در الدترافورد مقابل مسی واقعا خوب بازی کرد. این بسیار شگفت انگیز است.

تمجید از برونو فرناندز:

او از نظر سبک بازی در داخل زمین من را یاد اسکولزی می اندازد- اما قطعاً شخصیتی که خارج از زمین بازی دارد کاملاً با وی متفاوت است! او نیز درست مانند پل [اسکولز]، بازیکنی تاثیر گذار، رهبر و یک برنده دیگر است.

 

او خواهان پیروزی است و ۹۹ درصد آمادگی را نیز به اندازه کافی خوب نمیداند. این واقعاً مرا تحت تأثیر قرار داده است. این چیزی است که شما هنگام تماشای برونو می بینید، اما تا وقتی که او را در تیم خود نداشته باشید، از آن مطلع نخواهید شد. او کاملاً بازیکنی در کلاس جهانی بوده است.

 

رویارویی با واتفورد:

 بازگشت به اولدترافورد بسیار لذت بخش است. بعد از پیروزی مقابل چلسی می خواهیم یک جهش رو به جلو [در لیگ] داشته باشیم، بنابراین همه نگاه ها به این بازی است.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

هیچ پیشنهادی برای هری کین پذیرفته نخواهد شد!

گفته می شود تاتنهام هاتسپر هیچ گونه پیشنهادی را برای فروش هری کین در این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =