سولشر: سوم شدن هدف ماست؛ مارسیال بازیکنی باکیفیت است
سولشر: سوم شدن هدف ماست؛ مارسیال بازیکنی باکیفیت است

سولشر: سوم شدن هدف ماست؛ مارسیال بازیکنی باکیفیت است

یونایتد فنز – شب گذشته شیاطین سرخ پس از ۳ ماه به اولدترافورد بازگشتند و شفیلد یونایتد را با ۳ گل شکست دادند. اوله گنار سولشر پس از این بازی به برخی سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

 

هدف منچستر برای ادامه ی فصل:

بسیار از عملکرد تیم راضی ام اما هنوز خواهان بیش از این هستم. من هرگز نگفته ام چهارم شدن هدف ماست. ما میخواهیم سوم شویم و دو جام هم پیش روی ماست.

 

عملکرد پوگبا:

پوگبا از خودش کیفیت زیادی نشان داد، او ما را در زمین جا انداخت و مستحکم کرد، تصمیمات خوب، پاس کاری خوب و سخت از دست دادن توپ از ویژگی های بازی او بود. خیلی خوشحالیم که میتوانیم دقایقی به پل بازی دهیم و باید ببینیم در هفته های آتی چه پیش می آید.

خشنود از هتریک مارسیال:

من برای مارسیال بسیار خوشحالم. در دو گل اول او در محوطه آماده بود. او برای سانتر ها حاضر است. ما روی آنتو و حرکاتش زیاد کار کرده ایم، و همچنین روی صبور بودنش در محوطه جریمه، چرا که بازیکنی با کیفیت است که می تواند از محوطه بیرون بیاید و توپ را لمس کند.

 

پیشرفت ون بیساکا:

ون بیساکا قبلا وینگر بوده و مدام در حال پیشرفت است. او سالهای زیادی به عنوان مدافع کناری بازی نکرده و دارد بهتر میشود.

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

من می خواهم در اینجا تاریخ ساز شوم!

در آستانه ی فینال کوپا آمریکا فرد در مصاحبه ای درباره ی بازی برای یونایتد …

۲ دیدگاه

  1. ابوالفضل بواتنگ

    دیشب بیساکا فوق العده خوب ظاهر شد وتقعا عالی از اعتماد به نفسش برای یک در مقابل یک خیلی خوشم میاد که هر سه پاس گلشم همینجوری داده

  2. از این عقیده ی اوله خیلی خوشم میاد همیشه هی میخواد بهتر و بهتر بشه لمپارد که تیمش از ما هم بیشتر امتیاز گرفته تا حالا نگفته میخوام سوم بشم همین اعتقادش تیم را بالا میاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 8 =