سولشر: خواهان کم کردن فاصله‌مان با لیورپول هستیم؛ جام حذفی رقابت شگفت انگیزی است
سولشر: خواهان کم کردن فاصله‌مان با لیورپول هستیم؛ جام حذفی رقابت شگفت انگیزی است

سولشر: خواهان کم کردن فاصله‌مان با لیورپول هستیم؛ جام حذفی رقابت شگفت انگیزی است

یونایتد فنز – شیاطین سرخ، فردا شب از سری مسابقات جام حذفی در کارو رود به مصاف نوریچ سیتی خواهند رفت. اوله گنار سولشر نیز در کنفرانس خبری حاضر شد و به سوال خبرنگاران پاسخ داد.

 

قهرمانی لیورپول در لیگ جزیره:

به یورگن[کلوپ] و بازیکنانش تبریک میگویم. هر زمانی که میبینید یک نفر دیگر جامی را می برد، دردناک است. این حس تمام کسانی است که با منچستر یونایتد در رابطه اند. البته که ما میخواهیم به راههای قهرمان شدن برگردیم. این چالش ماست.

 

ثبات و کیفیت چالش شیاطین:

ما اکنون در موقعیتی هستیم که باید پیشرفت کنیم، اول باید جواز حضور در لیگ قهرمانان را کسب کنیم و در جدول بالاتر برویم، و بعد برای جام ها بجنگیم. داشتن ثبات و کیفیت یک چالش برای ماست. اگر در بهترین سطحمان باشیم، خیلی خوب هستیم. ما باید این را هرروز انجام دهیم و آن را مدام تکرار کنیم. رو به جلو رفتن برای بازیکنان ما یک چالش است.

 

 جام حذفی، یک رقابت شگفت انگیز:

اول از همه من فکر میکنم جام حذفی یک رقابت شگفت انگیز است و بازی در فینال آن و بردن جامش نیز شگفت انگیز میباشد. تیم ما تیم جدیدی است و رسیدن دستمان به اولین جام فوق العاده خواهد بود و امیدواریم که تسریع بخش اتفاقات بهتر و بیشتری باشد.

سلامت بازیکنان در اولویت:

با توجه به دوری طولانی مدتی که از فوتبال داشتیم، مراقبت از بازیکنان یکی از وظایف ما است. ما چهارشنبه، شنبه و سه شنبه بازی کردیم و دوباره شنبه به میدان خواهیم رفت. اگر می خواهید بخشی از تیم باشید، باید باعث ایجاد تغییرات باشید اما این وضعیتی است که ما در آن هستیم. ما می خواهیم تمام تلاش خود را برای اجرای بهترین عملکرد ممکن انجام دهیم و بازیکنان در سلامت کامل باشند.

 

تلاش برای کم کردن فاصله با لیورپول:

سر الکس استاد ماندن در صدر جدول بود. چالش ما این است که اطمینان حاصل کنیم از اینکه ۲۶ سال یا بیشتر برای قهرمانی در لیگ برتر صبر نخواهیم کرد. ما می خواهیم هرکاری لازم است انجام دهیم تا فاصله مان را با لیورپول کم کنیم یا بتوانیم از آنها عبور کنیم.

 

راضی از روند پیشرفت ون بیساکا:

زمانی که بازی ون بیساکا را در فصل پیش نگاه میکردم،  یک مدافع استثنایی بود. بازیهای درخشانی در مقابل سانه و من سیتی داشت و ما وقتی با او قرارداد بستیم باید آن را شناخته باشید، یک پسر خجالتی که میخواهد یاد بگیرد و گوش کند. او در حال ثبت پاس گلها ، موقعیت ها و سانتر های بیشتری است. بهترین مدافعان کناری کنونی قبلا وینگر بوده اند و ما به مدافعان کناری مان تکیه میکنیم که رو به جلو بروند و ما از روند پیشرفت بیساکا راضی هستیم.

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

من می خواهم در اینجا تاریخ ساز شوم!

در آستانه ی فینال کوپا آمریکا فرد در مصاحبه ای درباره ی بازی برای یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + سه =