سولشر: حمایت بیشتری از مارسیال خواهیم کرد؛ بازیکنان تجربه برنده بودن را ندارند
سولشر: حمایت بیشتری از مارسیال خواهیم کرد؛ بازیکنان تجربه برنده بودن را ندارند

سولشر: حمایت بیشتری از مارسیال خواهیم کرد؛ بازیکنان تجربه برنده بودن را ندارند

یونایتد فنز – منچستریونایتد در یک بازی خانگی مقابل ولورهمپتون متوقف شد و نتوانست گلی را در این بازی به ثمر برساند؛ بعد از این بازی بازیکنان زیادی از منچستر از جمله آنتونی مارسیال مورد انتقاد قرار گرفتند. اما اوله گنار سولشر به حمایت از این بازیکن پرداخت.

 

خستگی مارسیال:

ما حمایت بیشتری از مارسیال خواهیم کرد، هنگامی که شایسته استراحت کردن باشد، به او استراحت خواهیم داد، اما از او خواسته شده زمان بیشتری نیز بازی کند خصوصاً حالا که مارکوس مصدوم است. آنتونی تمام توانش را میگذارد، او خواستار بازی کردن است، فکر می کنم او هفت بازی اخیر را در این ماه از ابتدا آغار کرده و احتمالا ۲۰% بیشتر از وقتی من به اینجا آمدم دوندگی داشته است.

 

بیشتر در خصوص مارسیال:

یه عنوان یک مهاجم، اگر در زمان مناسب در موقعیت مناسب نباشید تفاوت بزرگی است و من مارسیال را ستایش می کنم، با او وقت گذرانده ام و با او خشنود ام، می دانم که او خسته است اما هرگز ندیدم از زیر تمرینات شانه خالی کرده باشد.

در اختیار داشتن بازیکنان بی تجربه:

برای من سخت تلاش کردن اولین مرحله از کار است، اگر تمام توان خودرا برای تیم نگذارید اینجا نخواهید ماند، زمانی که من به اینجا آمدم، بازیکنان مناسبی در اختیار نداشتم البته که ما بازیکنانی متفاوت با آنچه سرالکس برای قهرمانی در لیگ برتر در اختیار داشت، همراه خود داریم.

 

بازیکنان تجربه برنده بودن را ندارند. اما این همان ویژگی ای است که ما خواهان تزریق به تیم طی سال های آینده هستیم و برای آن سخت تلاش میکنیم و بازیکنان برای همین اینجا هستند.

 

سخن پایانی:

حالا ما بازیکنانی در اختیار داریم که حاضر هستند تلاش مضاعف خود را به کار گیرند، این همان فرهنگی است که من میخواهم قرار دهم، فرهنگ منچستریونایتد. میدانم که دیگر در دوران سرالکس حضور نداریم، اما بازیکنانی که در اختیار داریم، ذهنیت مناسب و شخصیت خوبی دارند.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

بایلی: برای برد به مصاف رم می رویم

اریک بیلی، مدافع منچستر یونایتد می گوید آنها فردا شب رویکرد خود را مقابل رم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − دو =