سولشر: برای بازی یکشنبه آماده هستیم؛ فرصت دومی وجود ندارد
سولشر: برای بازی یکشنبه آماده هستیم؛ فرصت دومی وجود ندارد

سولشر: برای بازی یکشنبه آماده هستیم؛ فرصت دومی وجود ندارد

یونایتد فنز – منچستریونایتد یکشنبه شب در یک دیدار حساس در نیمه نهایی لیگ اروپا به مصاف سویا خواهد رفت. مربی شیاطین سرخ در همین خصوص از آمادگی بازیکنانش خبر داد.

 

رسیدن به نیمه نهایی کافی نیست:

ما قبلاً دو نیمه نهایی داشتیم اما می خواهیم به مرحله بعدی برویم رسیدن به نیمه نهایی یک تلاش خوب، مناسب و معقول است، اما برای منچستر یونایتد به اندازه کافی خوب نیست.  این تیم در حال پیشرفت و تشنه موفقیت بیشتر است و بیایید مطمئن شویم که صدمه ای که از حذف در دو جام دیگر دیدیم، ممکن است تفاوت ما باشد، زیرا ما بیشتر از آنها می خواهیم. وقتی در یک بازی شکست میخورید یا چیزی را از دست میدهید، دیگر نمیخواهید آن احساس را تحربه کنید، بنابراین فکر می کنم آنها برای یکشنبه آماده هستند.

 

شانس دومی وجود ندارد:

اکنون لیگ اروپا مانند یک تورنومنت اروپایی یا جام جهانی است، شما شانس دومی نخواهید داشت و فقط می دانید که باید همه چیزتان را برای بازی بگذارید که از نظر من مشکلی نیست. این بازی ها متفاوت از آنچه قبلاً شاهد آن بودیم یعنی بازی در خانه و خارج از خانه می‌باشد، اما برای من این بهترین سناریو است تا بتوانیم این مسابقات را تمام کنیم.

هواداران در آلمان:

فوق العاده است. وقتی دوشنبه شب به نیمه نهایی صعود کردیم، طرفداران منچستریونایتد با پرچم هایی آنجا حضور داشتند که برای ما بسیار عالی است. ما می دانیم که آنها در اینجا همراه ما هستند و بخش بزرگی از این موفقیت می‌باشند.

 

آمادگی از نظر جسمی:

از نظر جسمی آماده هستیم. به هرحال همه تیم ها بازی های زیادی بازی کرده اند. اکنون بحث این است که کدام تیم از نظر ذهنی قوی تر است. اگر به حریف نگاه کنید خواهید دانست که آنها خسته هستند ولی شما قصد دارید تا کاری کنید که آنها احساس خستگی بیشتری از شما داشته باشند. باید از نظر ذهنی قوی باشید، متمرکز باشید چون هرکدام از این بازی ها اهمیت خود را دارند و به تصمیمات حیاتی در مسابقه یا زدن ضربه آخر بستگی دارند. باید بازیکنان را با نگرش درست متمرکز نگه داریم.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

فردیناند از لینگارد می خواهد منچستریونایتد را ترک کند

ریو فردیناند، بازیکن اسبق منچستریونایتد می گوید وقت آن است که جسی لینگارد از این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − سیزده =