سولشر باید در مورد گرینوود تصمیم تازه ای بگیرد
سولشر باید در مورد گرینوود تصمیم تازه ای بگیرد

سولشر باید در مورد گرینوود تصمیم تازه ای بگیرد

یونایتد فنز – هنگامی که گرینوود در بازی مقابل بورنموث عملکرد خیره کننده ای انجام داد و برد را برای تیمش به ارمغان آورد، اوله گنار سولشر جوانب احتیاط را  رعایت میکرد و اصرار داشت تا از اینکه این عملکرد یک دوره زودگذر در دوران نوجوانی نیست مطمئن شود و این قضیه را به درستی اداره کند.

 

اما با نزدیک شدن به پایان مسابقات لیگ، به نظر می آید که سرمربی منچستریونایتد به اندازه کافی فهمیده است که گرینوود از آمادگی جسمانی مناسبی برای ادامه دادن به برنامه مد نظر سولسشر برخوردار است، و در مورد گرینوودی که در ماه اکتبر ۱۹ ساله خواهد شد، اصرار داشت که امکان فرسایش او وجود ندارد.

 

تاثیر گرینوود در دو بازی اخیر کاهش یافته است و این مهاجم نوجوان در دیدار مقابل ساوتهمپتون و کریستال پالاس در فرم خوب خود قرار نداشت. یونایتد در دو دیدار اخیر خود به طور کلی به خوبی بازی های گذشته نبود و آثاری ازخستگی در آنها حس میشد، در چنین شرایطی بیش از سایر بازیکنان باید نگران میسون گرینوود بود، چرا که او تا کنون چنین برنامه فشرده ای را تجربه نکرده است.

 

سولشر صبح شنبه بیان کرد که این بازیکن رشد کرده در آکادمی، بسیار خوب خواسته های وی را برآورده کرده است و اینکه باشگاه تا جایی که توانسته وی را مدیریت نموده است، در حالی که او در ۲۳ روز در شش بازی در ترکیب ثابت تیم قرار داشت، تنها در یک دیدار توانست ۹۰ دقیقه بازی کند.

 

اما خروج او از زمین در بازی آخر نسبت به همیشه زودتر بود، او معمولا بعد از دقیقه ۷۵ از زمین بازی خارج میشد.

 

جای تعجبی ندارد که تقویم فعلی بازی ها روی بدن او تاثیراتی گذاشته باشد، او شاید یکی از پر انرژی ترین جوانان باشد اما بدن او عادت به هفته ای دو بازی ندارد. اما با وجود افول نسبی ای که داشته است، به نظر پیشرفت قابل توجهی نیز داشته است.

 

سولشر درست میگفت که گرینوود فرم خوب خود را پیدا کرده  و او اخیرا یک تهدید بزرگ در منچستریونایتد بوده است، اما دو دیدار اخیر منچستریونایتد نشان میدهد که باید بین انتخاب بهترین بازیکنان و استفاده از بازیکنان تازه و پر انرژی تر تعادل برقرار باشد.

 

جسارت سولشر در صحبت هایش نشان میدهد که گرینوود در هفتمین بازی خود در ۲۶ روز اخیر، در ومبلی در ترکیب ثابت قرار خواهد داشت، هرچند که ما دوبار در این فصل شاهد این بودیم که سولشر پیش از بازی در مورد ترکیبش دیگران را فریب داده اشت.

 

مطمئنا دلایلی وجود دارد در مورد اینکه با بررسی در مورد کاهش تاثیرات میسون گرینوود متوجه شویم که تاثیرگذاری او در این هفته اخیر کاهش یافته است و او نیاز به استراحت دارد، میتواند بازی را از روی نیمکت آغاز کند تا در صورت لزوم به زمین بیاید و تاثیر خودش را بگذارد. اما هیچ بحثی درمورد اهمیت او برای یونایتد وجود ندارد و فراز و نشیب در بازی او میتواند برای بازیکنی ۱۸ ساله عادی باشد. جادوی او میتواند در اولین حضورش در ومبلی بازگردد.

 

حق با سولشر است وقتی میگوید که مدیریت استعداد هایی مانند گرینوود بخشی از پیشرفت اوست. نمونه های بیشماری از بازیکنانی وجود دارد که وقتی در شرایط مشابه قرار میگیرند، فشار زیادی را متحمل میشوند، هرچند که آمادگی بدنی آنها نیز باید در نظر گرفته شود.

 

این (دیدار در جام حذفی مقابل چلسی) ممکن است بهترین زمان باشد برای اینکه گرینوود را از مرکز توجه خارج کنند که در بازی هایی که میتواند تکلیف سهمیه لیگ را مشخص کند در دسترس باشد.

 

منبع: Manchester Evening News

۰

درباره ی امیر محمد جمالی

مطلب پیشنهادی

مقاله: عملکرد ضعیف مارسیال و گرینوود، آیا اوله باید نگران فرم اخیر آنها باشد؟

نمایش دور از انتظار وینگر های یونایتد در شب گذشته هواداران این تیم را ناامید …

۳ دیدگاه

 1. یه استعداد نابه ولی سن و تجربش پایینه باید یکم بیشتر با تیم اصلی باشه یا یه فصل قرضی بره یه تیم خوب کسب تجربه کنه مثل دین هندرسون

  ۰
 2. ابوالفضل بواتنگ

  انشالله امشب جیمز رو بازی میده چون تو ضد حملات خیلی به کار چلسی میاد

  ۰
 3. من فقط به یک شرط راضی به بازی جیمز هستم سلسشایر شمشیر روی گلوش بزاره بگه خود خواهی موقوف شوت چرت نزن

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 10 =