سولشر: باید حواس‌مان به گریلیش باشد؛ پیوند محکمی در گروه ما وجود دارد
سولشر: باید حواس‌مان به گریلیش باشد؛ پیوند محکمی در گروه ما وجود دارد

سولشر: باید حواس‌مان به گریلیش باشد؛ پیوند محکمی در گروه ما وجود دارد

یونایتد فنز – شیاطین سرخ فردا شب در ویلا پارک به مصاف استون ویلا خواهند رفت و در همین راستا، مربی نروژی یونایتد در نشست خبری قبل از این بازی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

 

بزرگترین تهدیدهای استون ویلا در کدام منطقه است؟

از بعد از قرنطینه آنها نشان داده اند که می توانند خودشان را در لیگ نگه دارند. بازیهای که داشته اند سخت بوده و آنها روی فرم خود کار کرده اند. این تیم یکی از بهترین تیم های لیگ در ضد حمله است، آنها به سرعت پخش می شوند، بازی خود را جا می اندازند، بازیکنانشان تماس های اول خوبی با توپ دارند، بزرگ هستند و حرکات فردی خوبی دارند.

 

 دخیا رکورد تعداد بازی پیتر اشمایکل را در این بازی میشکند

داوید فصل های شگفت انگیزی در اینجا داشته و فصل آینده دهمین سال حضور او در اینجاست، او اریک استیل را که به او باور داشت را رو سفید کرد، در ابتدا بخاطر شرایط فیزیکی انگلیس دوران سختی داشت اما بهترین دروازه بان دنیا در ۹ یا ۱۰ سال اخیر بوده است و او همچنان طالب یادگیری است. ریچارد و کریگ دوباره داوید را برانگیخته کرده اند و او واقعا در تمرینات سخت کار میکند.

 

 آیا گریلیش اصلی ترین خطر است؟

در بازی قبلی هر دوی آنها، گریلیش در چپ و ال قاضی در راست برای ما مشکل ایجاد کردند‌، گریلیش یک گل فوق العاده را به ثمر رساند، چیزهای زیادی در مورد او گفته می شود و ما باید حواسمان به او باشد، او چه در چپ، وسط یا راست باشد، بازیکنان را به خود جذب می کند و این نکته نیز وجود دارد که تنها یک بازیکن در ویلا وجود ندارد و آنها یک تیم با بازیکنان زیاد هستند.

خوشحال نگه داشتن بازیکنان

 بازیکنان زیادی وجود ندارند که در دو هفته گذشته بازی نکرده باشند، چهره های زیادی را دیده ایم، همه میدانند که آنها آماده، در دسترس و ارزشمند هستند، این برای ما مهم است، چه نیم ساعت بازی کنند چه ۴۵ دقیقه، مسئله ای ایجاد نمیکند چرا که بازیهای زیادی در رقابتهایی همچون اف ای کاپ، لیگ اروپا و همچنین جنگیدن برای ۳ یا ۴ تیم برتر لیگ شدن وجود دارند. پیوند محکمی در گروه تیم ما وجود دارد و آنها میدانند که باید بخشی از بازی باشند.

 

مک تامینی چگونه میتواند از ماتیچ یاد بگیرد؟

مک تامینی در حال یادگیری از ماتیچ است، اسکات هنوز یک پسر جوان و هفت یا هشت سال از نمانیا جوانتر است، نمانیا میگوید که چقدر خود را در اسکات میبیند. آنها میتوانند یکدیگر را به تعادل برسانند، و این هرگز آسان نیست. بارها بوده که من به نمانیا گفته ام که امروز به اسکات بازی خواهم داد و او پذیرفته است، و دیگران نیز این را پذیرفته اند، آنها میتوانند کنار هم بازی کنند و من مطمئنم اسکات از نمانیا شیوه و روش انجام دادن وظایفش را یاد می گیرد.

 

 لینک شدن ناتان آکه به یونایتد:

نمی دانم این شایعه از کجا می آید. من هفت دفاع مرکزی دارم و در این پست مشکلی نداریم.

چگونه برونو فرناندز به باشگاه کمک کرده است؟

 من فکر می کنم که این اتفاق دو طرفه بوده است. برونو وارد باشگاه شد و دید که چه بازیکنان خوبی در منچستریونایتد وجود دارند که به او کمک کردند تا ویژگی هایش را پرورش دهد و این یک رابطه کوچک خوب است که شکوفا شده و او همچنین می تواند حس کند که ما به پیشرفتش کمک کرده ایم. او به اینجا آمده و به همه کمک کرده و تاکنون یک شروع بسیار خوب داشته است.

 

آیا یونایتد برای رسیدن به جمع چهار تیم برتر باید در هر بازی پیروز شود؟

بله من اینطور فکر می کنم، شما هرگز نمی دانید که چه چیزی اتفاق می افتد اما به نظر می رسد تیم های دیگر بسیار خوب بازی می کنند. بازی های زیادی وجود دارد، اگر در هر یک برنده شوید در جمع چهار تیم برتر خواهید بود. ما نمی توانیم از هیچ تیم دیگری کمک بگیریم، باید خودمان این کار را انجام دهیم و به فصل بعد قدم بگذاریم تا بتوانیم چالش های دیگری را تجربه کنیم.

 

از روند شکست ناپذیری تان اعتماد به نفس تازه ای گرفته اید؟

بعنوان یک بازیکن شما میدانید که نمیتوانید اعتماد به نفس را از یخچال بردارید، شما باید آن را در طول تمرینات روزانه و نتایج بازی ها به دست بیاورید. ۱۶ بازی بدون شکست به ما اعتماد به نفس میدهد اما هرگز نزدیک به یک تیم منچستر یونایتد که باید همیشه به جلو قدم بردارد نیستیم. اگر هربار بر روی بازی تمرکز کنیم و متکی به آن عدد ۱۶ نباشیم این چیزی است که ما انجام داده ایم و امیدواریم بتوانیم ادامه اش دهیم.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

تمجید فرگوسن از مدافعین کناری تیم های رقیب!

سرمربی سابق شیاطین سرخ تحت تاثیر مدافع کناری آرسنال قرار گرفته است. ۰

۸ دیدگاه

 1. یونایتد ۳ استون‌ویلا ۱

  ۰
 2. یونایتد ۳ استون ویلا ۰

  ۰
 3. سلام بنده حقیر هستم یونایتدمیبره باهرنتیجه ای مطمئن باشین

  ۰
 4. فکر کنم کولبیبالی رو هم نگیریم

  ۰
 5. باید با اختلاف ۳ گل یا بیشتر ببریم

  ۰
 6. داش امسال مطمعن باشین تنها کاری که کردیم تمدید با ایگالو یه نگید نگفتم به امید پیروزی

  ۰
 7. امشب بازی مرگ و زندگیه. خیلی بازی حیاتیه. اگر امتیاز از دست بدیم واقعا دیگه امدی به کسب سهمیه نیست. هر طور شده باید ببریم. خدا کنه اوله بازی رو تدافعی شروع کنه. استون ویلا برای سقوط نکردن مجبور به حمله است.

  ۰
 8. سلام سید تافعلا با ایگالوتمدیدکردیم تازه نقل وانتقالات شروع شده آقانیستلروی منچستریونایتد ذاتش هجومیه ما بااین ریشه و اصل و نسبمون بیایم روبه رواستون ویلاته جدولی دفاع کنیم

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + چهار =