سولشر: احتمالا شاهد حضور گارنر و ویلیامز مقابل چلسی هستیم؛ از جوانان راضی هستم
سولشر: احتمالا شاهد حضور گارنر و ویلیامز مقابل چلسی هستیم؛ از جوانان راضی هستم

سولشر: احتمالا شاهد حضور گارنر و ویلیامز مقابل چلسی هستیم؛ از جوانان راضی هستم

یونایتد فنز – منچستریونایتد فردا از سری مسابقات جام اتحادیه در لندن به مصاف چلسی خواهد رفت. به همین دلیل اوله گنار سولشر مربی نروژی منچستر توضیحاتی در مورد بازیکنان خود به خبرنگاران داده است.

 

رضایت از عملکرد جیمز گارنر:

عملکرد گارنر در بازی قبل عالی بود زیرا زمانی که خواهان اتمام بازی با نتیجه موجود بودیم تیم را به سمت آرامش سوق داد، هنوز تصمیم نهایی پیرامون بازیکنان حاضر در ترکیب برای بازی آتی را اتخاذ نکرده ایم اما احتمالا شاهد حضور گارنر و ویلیامز خواهید بود.

 

پیشرفت برزیلی های تیم:

احتمالا فرد برای مدتی در پست پوگبا بازی خواهد کرد و عملکرد خوبی نیز داشته است، آندریاس در بازی های اخیر پیشرفت کرده و برای او بسیار خرسندم، پریرا یک حرفه ای تمام عیار با نگرشی فوق العاده است که وظیفه خود را در حیطه بهترین توانایی هایش به نحو احسن انجام می دهد.

 

رضایت از جوانان تیم:

می دانستیم که در نبود پل، لوک و آنتونی، انتظاری بیش از اندازه از جوانان داریم و در برهه ای سخت به چالش کشیده خواهند شد اما از آن ها راضی هستم.

بازی قبلی مقابل چلسی:

لمپارد عملکرد خوبی داشته و مقابل ما نیز خوب بودند اما نتیجه بدی برای آن ها رقم خورد، چلسی ما را تحت فشار قرار داد اما طی یک دقیقه دو گل به ثمر رساندیم، با این حال ادعای این که تیم بهتری نسبت به آن ها هستیم را نداشتیم. بازی جالبی خواهیم داشت.

 

قرض دادن بازیکنان جوان:

چلسی بازیکنانی داشت که برای یک و یا حتی دو فصل در لیگ دسته یک به صورت قرضی بازی می کردند، توانزبه به استون ویلا رفت و شما می توانید منافع این انتقال را به وضوح ببینید و به نظر من جوانان چلسی اکنون از منافع این انتقال های خود سود می برند. آن ها تیمی جوان و در عین حال با تجربه هستند.

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

رسمی: اوله گنار سولشر قرارداد خود را با منچستریونایتد تمدید کرد

مربی نروژی شیاطین سرخ آماده است تا منچستر را به روز های خوش خود بازگرداند.

یک دیدگاه

  1. بنظرم باید تو ژانویه آنخل گومز و تاهیت چونگ و گانر رو به تیمای دیگه قرض بدیم یکی دوسال اینور و اونور بازی کنن خیلی بهتر میشن البته به تیمای خیلی ضعیف قرضشون ندیم مثلا تیمای چمپیونشیپ میتونن براشون عالی باشن.چون فکر نکنم به این سه تا اندازه اکسل توانزبه و براندون و گرینوود بازی برسه حداقل یکی دوسال کار کردن میخوان تا بیان روی فرم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 6 =