خانه / خبر اسلایدی / سوانسی ۰ – ۴ یونایتد؛ طوفان شیاطین سرخ در ولز

سوانسی ۰ – ۴ یونایتد؛ طوفان شیاطین سرخ در ولز

منچستریونایتد موفق شد در دومین هفته لیگ جزیره، قاطعانه به پیروزی برسد.

یونایتد فنز– مورینیو در این دیدار به ترکیب برنده خود در بازی قبل دست نزد. نیمه اول را سوانسی بهتر شروع کرد و در همان دقایق ابتدایی تیر دروازه یونایتد را لرزاند. در ادامه یونایتد بازی را به دست گرفت و فیل جونز میتوانست دروازه سوانسی را باز کند که ضربه او به تیر دروازه اصابت کرد. در ادامه راشفورد موقعیت تک به تک را به راحتی از دست داد اما در دقایق پایانی نیمه اول یونایتد به گل رسید. پوگبا روی ضربه کرنر توپ را به تیرک دروازه کوباند اما در ادامه اریک بایلی موفق شد توپ را وارد دروازه کند تا اولین گل خود با پیراهن یونایتد را به ثمر برساند. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

نیمه دوم نیز با مالکیت منچستریونایتد همراه بود اما موقعیت چندان خطرناکی برای یونایتد در ابتدا به همراه نداشت. سوانسی نیز در تلاش برای جبران گل خورده بود اما نمی‌توانست روی یونایتد فشار بیاورد تا اینکه از دقیقه ۸۰ به بعد طوفان یونایتد آغاز شد.

ابتدا در دقیقه ۸۱ لوکاکو روی پاس میختاریان دروازه فابیانسکی را باز کرد. تنها یک دقیقه بعد پوگبا بازهم روی پاس میختاریان با ضربه چیپ دروازه سوانسی را باز کرد و سپس در دقیقه ۸۴ مارسیال روی حرکت خوب خود با ضربه بغل پا دروازه این تیم را برای بار چهارم باز کرد و بازی با همین نتیجه به پایان رسید تا شیاطین سرخ دومین پیروزی ۴ گله فصل خود همراه با دومین کلین شیت را کسب کنند.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

بی بی سی: باشگاه برنامه ای برای جذب آلدروایرلد ندارد!

درحالی که همه ی خبرگزاری ها از تلاش جدی منچستریونایتد برای جذب توبی آلدروایرلد سخن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *