سه پست پیشنهادی گری نویل برای جذب بازیکن در تابستان
سه پست پیشنهادی گری نویل برای جذب بازیکن در تابستان

سه پست پیشنهادی گری نویل برای جذب بازیکن در تابستان

یونایتد فنز- گری نویل شکی ندارد که اوله گانه سولشر باید ترکیب تیمش را در این تابستان تقویت کند. شیاطین سرخ پنجشنبه شب با حضور اوله گانه سولشر روی نیمکت موفق شدند رکورد شکست ناپذیری خود را به عدد ۱۹ برسانند که خبر از نشانه هایی از بهبود ترکیب تیم می دهد. نویل در پاسخ به این سوال که یونایتد باید چه کسانی را در تابستان جذب کند، به Webby & O'Neill گفت:

به نظر من آنها قطعا به یک دفاع وسط و یک رقیب برای دیوید دخیا نیاز دارند، همچنین یک وینگر راست تا گرینوود در تمامی اوقات در این پست بازی نکند و همچنین یک مهاجم نوک نیاز دارند اما نباید جایگزین مارسیال باشد، بلکه باید به رقابت با او بپردازد. 

وی افزود:

فکر می کنم باشگاه به وینگری نیاز دارد که توانایی بازی در هر دو جناح راست و چپ را داشته باشد. همچنین یک مهاجم نوک نیز می تواند گزینه خوبی باشد. در سال ۱۹۹۹، ما شرینگهام، کول و سولشر را در تیم داشتیم، اما سر الکس فرگوسن دوایت یورک را جذب کرد تا آنها را به چالش بکشد، تکمیلشان کند و همبازی یکدیگر باشند؛ نه اینکه جایگزین یکدیگر شوند.

اگر بازیکنی نگرش صحیحی داشته باشد، شما می توانید یک بازیکن دیگر در همان پست جذب کنید و بی احترامی ای نسبت به آن بازیکن صورت نگیرد. 

نویل در ادامه اظهار داشت که خرید یک مهاجم نوک می تواند به آنها در رقابت برای عناوین مختلف کمک کند. او ادامه داد:

بنابراین برای من خرید یک وینگر راست جدید به معنی سکو نشین کردن میسون نیست. بدین معناست که ترکیبی داشته باشیم تا توانایی قهرمان در لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا را داشته باشد. شما نمی توانید این کار را با ۱۱ یا ۱۳ بازیکن انجام دهید؛ برای این کار نیازمند ۱۵، ۱۶ یا ۱۷ بازیکن با بالاترین کیفیت هستید. 

بله شما نمی توانید بازیکن زیادی در جایی که احتمال اختلال شخصیتی زیادی وجود دارد، داشته باشید، اما شما هنوز هم به رقابت در هر پست نیاز دارید. 

ستاره سابق شیاطین سرخ همچنین بر اهمیت خط دفاع و هجومی تیم تاکید کرد. او گفت:

به نظرم ما قطعا به یک مدافع مرکزی در کنار مگوایر نیاز داریم و همچنین مهاجم نوک و وینگر راست؛ یک مدافع چپ نیز می تواند قابل بحث باشد. اما من فکر می کنم که مهاجم نوک، وینگر راست و دفاع وسط از اولویت بالاتری برخوردار هستند. اما اوله ممکن است فکر کند که این ها اولویت نیستند و با چیزی که در حال حاضر در اختیار دارد کنار بیاید. 

اما با نگاهی به ترکیب می گویم که حضور یک مدافع سریع و مسلط مابین مگوایر و ون بیساکا یا شاو، می تواند برای من حکم صعود به جمع چهار تیم برتر لیگ را داشته باشد.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

نبرد سولشر و لینگارد بر سر انتقال احتمالی بازیکن

منابع می گویند که اوله گنار سولشر و جسی لینگارد در حال جدال بر سر …

۲ دیدگاه

  1. داره کاملا درست میگه فقط دفاع چپ و هافبک دفاعی و همچنین جانشین برای پوگبا و فرناندز.دلیلشم مشخصه.اسکات دیشب ضعیف بود ماتیچ سنش بالاست تمام بازی ها نمیتونه بازی کنه.فرد کلا هافبک خوبی نیست چه برسه ک هافبک دفاعی بازی کنه پس هافبک دفاعی خیلی ضروریه.فرناندز دیشب خسته بود کلا تیم خسته بود چرا؟!چون نیمکت خوب و جانشین مناسب نداریم.اگر تو این مدت هافبک مناسب داشتیم پوگبا و فرناندز اینقد خسته نمیشدن.ماتیچ فیکس نبود ک استراحت کنه.مگوایر تمام بازی ها کامل بازی کرده بدون استراحت پس دفاع در حد اون نداریم ک با درد هم مجبوره بازی کنه.بماند ک زوج مناسبی هم نداره.پس باید خریدهامون بیشتر باشه.دفاع چپ چیلول دفاع وسط اشکرینیار رومانیولی آکه یا سالیسو هافبک دفاعی اندیدی نوس.هافبک وسط فن ده بیک وینگر راست سانچو مهاجم نوک مهاجم تو سبک نیستلروی یا لواندوفسکی میخایم.همه رو نمیشه تو یک پنجره گرفت ولی دفاع وسط هافبک دفاعی هافبک وسط و وینگر راست باید بگیریم میشه ۴تا ک خوبه زیادم نیست.مهاجم نوک زمستون دفاع چپ هم زمستون یا تابستون دیگه کلی هم بازیکن مازاد داریم ک همین تابستون باید فروش بره.جونز اسمال روخو دالوت پریرا لینگارد سانچز

    ۰
  2. بعداز جذب سانچو باید به فکر زوج خوب برای مگوایر باشیم،اگر گزینه های بقیه تیمها برای جذب مدافع رو درنظر نگیریم خودمون بازیکنای خوبی درتیم ب داریم،میتونیم از تدومنگی استفاده کنیم.بنظرم با اینکه ۱۸سالشه ولی از لینلوف بهتره،مثل گرینوود حتما تو پست دفاع منگی بدرد تیم میخوره.بعدش بفکریک جایگزین برای لوک شاو و یک ذخیره خوبمثل اوپامنکا برای ماتیچ بایدباشیم.بعدتقویت خط دفاعی میتونیم بفکرمهاجم نوک باشیم ولی اولویت بعدجذب ساچو خط دفاعیه تیمه

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 4 =