خانه / خبر اسلایدی / سه غول ایتالیایی به دنبال مدافع منچستر یونایتد

سه غول ایتالیایی به دنبال مدافع منچستر یونایتد

دو روز اخیر سیل عظیمی از رسانه ها از جمله Gazzetta dello Sport و TuttoMercatoWeb در مورد تمایلات سه باشگاه بزرگ سری آ به مرد ایتالیایی شیاطین سرخ صحبت به میان آوردند.

یونایتد فنز – منظور از غول های ایتالیایی یوونتوس، ناپولی و رم می باشند، هر چند این ملی پوش لاجوردی در صحبت های خود هیچ اشاره ای به باشگاهی غیر از یوونتوس نکرده است، اما شواهد حاکی از آن است که دو باشگاه دیگر نیز در این سه راهی سهیم می باشند و امروز صبح تیتر اخبار را از آن خود نموده اند. با این وجود مطالبی که در Gazzetta  انتشار یافته چندان هیجان انگیز به نظر نمی رسد، چرا که با وجود درخشش وی در بازی های اخیر به خصوص در مقابل سوئد، گرفتن او از یونایتد آسوده نخواهد بود.

حقیقت داستان این است که این بازیکن با توانایی بازی در دو سمت میدان کاربرد زیادی برای آنها خواهد داشت، با مصدومیت ریک کارزدورپ، رم نیاز به جانشینی برای وی دارد و ناپولی نیز در شرایطی مشابه می بایست جای خالی فوزی غلام را پر نماید. هر چند این موضوع اخیرا (طی دو هفته گذشته) پیش آمده است و در غیر این صورت این دو تیم نیازی به وی نشان نمی دادند و البته نمایش بی عیب و نقص وی نیز در دیدارهای ملی، در این زمینه بی تاثیر نبوده است.

با تمام این اوصاف مانع اصلی خود باشگاه منچستر یونایتد است، چرا که بعید به نظر می آید برنامه ای برای فروش دارمیان در میان باشد، آنها سال ۲۰۱۴ بابت این بازیکن ۲۷ ساله مبلغی در حدود ۲۰ میلیون پوند هزینه نمودند در حالی که این روزها با رقم ۱۰ تا ۱۲ میلیون پوند ارزش گذاری می شود. در این بین انتقال قرضی نیز می تواند محتمل باشد اما موافقت مورینیو با این مساله دور از انتظار خواهد بود. مطمئنا در روزهای آینده موارد بیشتری در مورد متئو دارمیان به گوش خواهد رسید.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

ملاقات مدیربرنامه ی دارمیان و مسئولان یووه در میلان

با تایید مدیر برنامه های دارمیان پروسه ی انتقال وی به یوونتوس در مراحل پایانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *