سه باشگاه آماده ی استقبال از ستاره ی منچستر یونایتد

مصدومیت پل پوگبا در برابر اورتون ضربه بزرگی به شیاطین سرخ بود.

یونایتد فنز – هافبک فرانسوی در آن مسابقه عملکرد خوبی داشت و در صورتی که ۹۰ دقیقه کامل در میدان می ماند، این احتمال منطقی وجود داشت که شاگردان اوله گنار سولشر، هر سه امتیاز مسابقه را کسب کنند.

چند هفته است که اوضاع پوگبا آرام است، او نسبت به اکثریت دوران حضورش در لیگ جزیره، در فرم بسیار خوبی قرار دارد و مدیر برنامه اش، مینو رایولا، نیز فعلا تصمیم گرفته است که سکوت اختیار کند.

قرارداد بازیکن ۲۷ ساله در ژوئن ۲۰۲۲ به پایان می رسد و اثری از تمدید قرارداد وجود ندارد؛ بنابراین باز هم خبر تمایلش به ترک منچستر یونایتد در ماه های آینده، نقل محافل خواهد شد. Calciomercato می گوید سه باشگاه با آغوشی باز پذیرای ورود این بازیکن هستند.

آن باشگاه ها، رئال مادرید، پی اس جی و یوونتوس هستند، که گفته می شود باشگاه ایتالیایی از قبل ها در قلب پوگبا جای دارد. با این وجود، لازم به ذکر است که رسانه های محلی مادرید در مورد چنین انتقالی صحبت نکرده اند و در پاریس نیز خرید بزرگ احتمالی باشگاه، لیونل مسی خواهد بود.

در صورت تمدید قرارداد کیلیان امباپه و نیمار با پاریس سن ژرمن، این باشگاه مجبور است رقم بسیار بالایی برای آن ها بپردازد و این مورد باعث می شود که انتقال بازیکن، حتی به صورت رایگان، بسیار دشوار به نظر برسد.

همچنین یوونتوس نیز از لحاظ تامین هزینه های بازیکن به مشکل بر خواهد خورد و به نظر می رسد دلیل سکوت مینو رایولا نیز همین موضوع باشد. توافق با منچستر یونایتد بر سر خروج موکلش در تابستان آینده یک موضوع خواهد بود، و پیدا کردن باشگاهی که توانایی مالی برای پذیرش پل پوگبا را داشته باشد نیز یک موضوع دیگر.

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

مقاله: قمار ۵۰ میلیون پوندی برای قهرمانی جزیره، توپ در زمین یونایتد است

با توجه به ترکیب و خرید رقبای یونایتد در لیگ حتی با وجود جذب سانچو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =