سه بازیکن برتر منچستر یونایتد مقابل وست برومویچ

شیاطین سرخ در حقیقت بازی سختی پیش رو داشتند اما موفق شدند اولین برد خانگی خود در این فصل از رقابت های لیگ برتر را کسب کنند، برونو فرناندز تنها گل بازی را از نقطه پنالتی به ثمر رساند تا یونایتد مقابل وست بروم که در منطقه سقوط قرار دارد، پیروز شود.

برونو فرناندز دوباره گلزنی می کند

یونایتد فنز – این بهترین نمایش فرناندز نبود اما گلزنی کرد و این تاثیری است که اغلب در بازی ها دارد. برونو اولین پنالتی خود را از دست داد اما سم جانستون خارج از خط دروازه بود بنابراین پنالتی تکرار شد و در تلاش دوم، با خونسردی تک گل بازی را به ثمر رساند.

آپلود عکس

مانند بازی با اورتون، در این بازی هم میزان کار فرناندز در خط میانی چشمگیر بود. او به خوبی به عقب می آید و در تکل های خود هم قوی ظاهر می شود. این یک کمک حیاتی به خط دفاع یونایتد و نمانیا ماتیچ است.

برونو فرناندز بعد بازی: من خوشحال نیستم. خوب من دومین پنالتی را به ثمر رساندم، اما اولی را از دست دادم پس باید بهتر عمل کنم.

هری مگوایر به فرم خوب خود ادامه می دهد

تاثیر مگوایر در این بازی به سختی می توان متوجه شد اما توانست فرم خوب خود را ادامه دهد. مگوایر در بازی های ملی خوب، در پیروزی مقابل اورتون عالی و مقابل وست بروم هم یکی از بهترین های یونایتد بود.

او دو موقعیت گلزنی خوب داشت که اولی به صورت مدافع وست بروم و دیگری توسط سم جانستون مهار شد. نفوذ های او در زمین حریف اخیرا بهتر شده است.

در دفاع هم بسیار صعب العبور و در تلاش های دفاعی خود موفق بود. این برای یونایتد که نیاز مبرمی به یک مدافع مستحکم دارد، نکته بسیار خوبی است. مگوایر اخیرا فرم خوب خود را پیدا کرده و باید همچنان به آن ادامه دهد.

داوید دخیا جایگاه خود را مستحکم می کند

دخیا در پایان فصل گذشته تحت فشار زیادی بود. برای بسیاری دین هندرسون جایگزین وی بود و خواستار تغییر سریع بودند اما سولشر همچنان به دخیا اعتماد کرد و داوید حالا نمایش های خوبی به اجرا می گذارد.

او این بازی خیره کننده نبود اما آنچه را که لازم بود مقابل وست بروم انجام داد. دو سیو نجات بخش و نگه داشتن شیاطین سرخ در بازی، کار بیشتری نیاز نبود و دخیا توانست دومین کلین شیت خود در رقابت خای لیگ برتر را بدست آورد.

دیگر صحبتی از جایگزین کردن هندرسون در کوتاه مدت وجود ندارد و این احتمالا نکته مثبتی برای یونایتد است.

منبع:  UnitedinFocus

۰

درباره ی حسین اسدی

red devills since 2006

مطلب پیشنهادی

دیلی میل: اریک بایلی آماده ی ترک یونایتد در تابستان ۲۰۲۱

احتمالا مدافع ساحل عاجی و محبوب یونایتد در تابستان از این تیم جدا می‌شود. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =