سه بازیکن برتر منچستریونایتد برابر وستهم؛ عملکرد خوب کاپیتان

منچستریونایتد با یک کامبک دیدنی مقابل وستهم، به دو امتیازی صدر جدول رسید؛ نگاهی داریم به سه بازیکن برتر شیاطین سرخ در این بازی هیجان انگیز.

یونایتد فنز – برای نجات یونایتدی که عقب افتاده بود، نیاز به تغییر بازیکنان، سیستم و تاکتیک بود. گا ها را پل پوگبا، میسون گزینوود و مارکوس رشفورد به ثمر رساندند اما سه بازیکن زیر نقش برجسته ای داشتند. آن ها را بررسی می کنیم.

مارکوس رشفورد

وقتی رشفورد همانند بازی شنبه در بهترین فرم خود قرار دارد، نمی توانید او را متوفق کنید. بازی او مستقیم، سریع و رو به جلو است. شرایط مهم نیست، مارکوس همیشه به دنبال جلو رفتن و گل زدن خواهد بود. در مورد گرینوود و فرناندز نیز این حرف صادق است اما دیگر گزینه های خط هافبک و حمله یونایتد خیر.

رشفورد گلزنی کرد و در به ثمر رسیدن دیگر گل ها نیز نقش داشت. گل او فرصت از دست رفته اش را جبران کرد.

نحوه حمل توپ و دریبل های رشفورد برق آسا است. یک رهبر در زمین و بهترین بازیکن یونایتد در بازی شنبه شب.

برونو فرناندز

در نیمه اول منچستریونایتد تنها توانست سه موقعیت خلق کند. برنو در نیمه دوم به زمین آمد در عرض ۲۸ دقیقه، ۵ موقعیت خلق کرد و تا پایان بازی درکل ۹ خلق موقعیت داشت.

این تاثیر شگفت انگیز برونو است و یونایتد از زمان خریدن او در ژانویه سال گذشته، این اثرگذاری را حس می کند.

اگر فرناندز به کار شگفت انگیر خود ادامه دهد و ثبات خود را در سال های آینده نیز حفظ کند، در کنار بزرگانی چون برایان رابسون، اریک کانتونا، روی کین و سایر مردانی که در گذشته یونایتد را هدایت می کردند قرار خواهد گرفت.

هری مگوایر

مگوایر همانند چند هفته گذشته این بار هم نمایش خوب و مطمئنی داشت. حضور ها و ضربه های سر او به ویژه کنار ویکتور لیندلوف بسیار حیاتی است. زمانی که منچستریونایتد او را به خدمت گرفت هواداران انتظار داشتند پاس های رو به جلو و کار با توپ خوب او را ببینند. هری اکنون این کار ها را انجام می دهد. او در نیمه دوم یک پاس بسیار عالی برای رشفورد ارسال کرد اما مهم تر همه چیز حضور او در خط دفاع است و عملکرد عالی و بسیار مهم مدافع انگلیسی که او را به مهره کلیدی اوله گونار سولشر تبدیل کرده است.

مگوایر اکنون بسیار مطمئن بنظر می رسد و خونسردی را به تیم منتقل می کند.

آمار پل پوگبا مقابل وستهم: ۱۱۴ لمس توپ، ۸۵ درصد پاس صحیح(۸۷ درصد دقت پاس)، ۳۷ پاس رو به جلو، ۱۰ بازیابی توپ، ۸ پاس بلند موفق، ۵ دوئل موفق، ۴ دفع توپ، یک گل.

پوگبا نیز شایسته تعریف و تمجید است. گل خارق العاده او شروع کننده بازگشت یونایتد به بازی بود و نتیجه را تغییر داد.

این همان چیزی است که هواداران از هافبک فرانسوی می خواهند.

منبع: United In Focus

۰

درباره ی حسین اسدی

red devills since 2006

مطلب پیشنهادی

پریرا آماده قطع رابطه با یونایتد

آندریاس پریرا آماده قطع رابطه با منچستریونایتد است. ۰

۲ دیدگاه

  1. اگه لئون بیلی بیاد مطمئنی باشید اون هم می‌ره جزئ این بازیکنا

    ۰
  2. بیلی عالیه موسی دیابی که فوق عالیه

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 4 =