سه شنبه , خرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / سم جانستون میتواند منچستریوناتید را ترک کند

سم جانستون میتواند منچستریوناتید را ترک کند

به نظر پایان همکاری جانستون با منچستریونایتد نزدیک است …

یونایتد فنز – به گزارش Manchester Evening News ، سم جانستون میتواند قبل از پایان نقل و انتقالات از منچستریونایتد جدا شود و راهی تیم دیگر شود. از قرارداد وی با منچستریونایتد تنها یک سال دیگر باقی مانده است و از بازی برابر بورنموث و لسترسیتی کنار گذاشته شد اما همچنان با سرخیو رومرو و دیوید دخیا در حال گرم کردن است.

جانستون سال ۲۰۱۱ با منچستریونایتد جام جوانان را با شیاطین سرخ بدست آورد و از آن موقع به بعد ۵ سال در حال بازی کردن در تیمهای دیگر به صورت قرضی بود.

جانستون در مورد در منچستریونایتد میگوید:

” قطعا این خوب است که کنار تیم اول باشید. شما هیچوقت نمیدانید چه زمانی شانس بازی به شما میرسد؛ ولی من نیاز دارم که به میدان بروم. من قبلا در انتقال قرضی بوده ام و ازش لذت برده ام. بازی فوتبال مردانه برای امتیاز در مقابلِ جمعیت ! شما نمیتوانید بر آن غلبه کنید. اما الآن من اینجا هستم و موقعی که به زمین بروم کارم را انجام میدهم و امیدوارم که بتوانم نشان دهم چه کارهایی میتوانم انجام بدهم و میتوانم با سرخیو و دیوید رقابت کنم.”

فصل گذشته، لوییس فن خال به دلیل ماجرای دخیا و رئال مادرید سرخیو رومرو را برای شش بازی در درون دروازه قرار داد و سم جانستون نیز در این ۶ بازی بر روی نیمکت ذخیره حاضر بود. به هر حال این بازیکن متولد شده پرستون فرصت دارد تا قبل از به پایان رسیدن نقل و انتقالات در ۳۱ آگوست تصمیم خود را مبنی بر جدایی یا ماندن در منچستریونایتد بگیرد.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو قبل از فینال جام حذفی

آخرین وضیعت تیم از زبان مورینیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *