یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

سمدو نزدیک تر از لیندلوف به الدترافورد

اکنون که احتمال انتقال لیندلوف کمرنگ شده است رسانه ها سمدو را به عنوان خرید احتمالی شیاطین سرخ در ژانویه مینامند.

یونایتد فنز- نشریه ی پرتغالی رکورد همچنان بر این موضوع اصرار دارد که سمدو در حال پیوستن به منچستریونایتد است.
در روزنامه ی روز سه شنبه ی آنها آنها حتی به انتقال سمدو توجه بیشتری از انتقال لیندلوف داشتند در حالی که انتقال لیندلوف بزرگترین خبر نقل و انتقالاتی حال حاضر در پرتغال است. رکورد ادعا میکند که هزینه ی انتقال سمدو از لیندلوف نیز بیشتر است. این بازیکن پرتغالی در حال حاضر بند آزادسازی 80 میلیون یورویی دارد و بیشتر از لیندلوف 45 میلیون یورویی هزینه در بر خواهد داشت.

ما هنوز در این مورد دیرباور هستیم. این میتواند بزرگترین فروش تاریخ بنفیکا باشد بنا بر این عجیب و دور از انتظار است که منابعی دیگر مانند A Bola و O Jogo اخبار این انتقال را منتشر نکنند ولی در مقابل این دو به ندرت اخباری از این انتقال منتشر کرده اند.

capturar-52-300x263

ولی رکورد مطمئن از این است که این انتقال قبل از انتقال لیندلوف انجام میشود. گفته میشود که هر دو بازیکن در مراحل پایانی انتقال خود به سرمیبرند ولی هنوز معلوم نیست که سمدو در ژانویه منتقل میشود یا در پایان فصل. مقدار مبلغی که منچستریونایتد پرداخت خواهد کرد و زمان انجام این انتقال هنوز مشخص نیست. به نظر می آید که انتقال سمدو تمام شده باشد و حالا آنها در حال مذاکره بر روی لیندلوف هستند.
این دلایل برای انتقالی که آنها میگویند از انجام آن مطمئن هستند بسیار اندک اند. ولی رکورد میگوید که این انتقال حتمی هست، باید نشست و دید.

a-espncdn-com

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x