یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / سسنیون قدم به قدم به درب های خروج نزدیک می شود

سسنیون قدم به قدم به درب های خروج نزدیک می شود

فولهام خود را برای فروش این ستاره نوجوان به منچستر یونایتد یا تاتنهام آماده کرده است.

یونایتد فنز – این باشگاه چمپیونشیپی با خاتمه دادن به جستجوی خود برای یک مدافع چپ راه را برای خروج رایان سسنیون هموار ساخته است، واسطه ها خبر از آن داده اند که این مدافع ۱۷ ساله تا سه هفته آینده برای خروج از باشگاه در دسترس خواهد بود. زنبق ها از مدت ها پیش از جمله مشوقین این باریکن بوده و وی را برای جایگزینی دنی رز در نظر داشته اند. یونایتد نیز برای حضور رایان در اولدترافورد علاقه نشان داده است.

سسنیون تا بدین جای فصل ۴ بار برای باشگاه گلزنی کرده و در ۵۰امین حضور خود در میدان مقابل شفیلد یونایتد موفق به ثبت هتریک شد تا در انتها حریف را با نتیجه ۵-۴ شکست دهند. این اولین هتریک یک بازیکن ۱۷ ساله در یکی از چهار لیگ برتر انگلستان پس از دله علی در سال ۲۰۱۴ بود، او با این عملکرد نام خود را در کنار امید های اول انگلستان در فوتبال زیر ۱۹ سال درج نمود. همچنین در بازی های ملی نیز در مقابل آلمان موفق شد دو بار دروازه حریف را بگشاید و تیم را در کسب پیروزی یاری دهد.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

بنفیکا همچنان به جذب دارمیان علاقمند است

به نظر می رسد که باشگاه پرتغالی بنفیکا هنوز از جذب متیو دارمیان ناامید نشده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *