“سر الکس فرگوسن: هرگز تسلیم نشوید” عنوان مستند جدید سرمربی افسانه ای شیاطین سرخ

مستند بلند جدیدی در ماه می منتشر خواهد شد که نگاهی نزدیک به زندگی و موفقیت مرد افسانه ی منچستر یونایتد، سر الکس فرگوسن، دارد.

یونایتد فنز – یک مستند جدید با نگاهی به گذشته و از به یاد ماندنی ترین لحظات زندگی نمادین سر الکس فرگوسن در ماه می منتشر خواهد شد. اسطوره ی منچستر یونایتد پس از بهبود خونریزی مغزی خطرناکش، در حالی که می دانست ممکن است حافظه اش از بین برود، مهم ترین داستان های زندگی اش را، چه در داحل فوتبال و چه در خارج آن، برای پسرش، جیسون، تعریف کرده است.

این مستند که با عنوان “سر الکس فرگوسن: هرگز تسلیم نشوید” شناخته می شود، شامل داستان هایی مربوط به خانواده و شیوه ی تربیت او، شکست ها و پیروزی هایش در فوتبال، بینش عمیق و تکان دهنده ی همسر و پسرانش و همچنین تعدادی از بازیکنان سابق فوتبال، می باشد.

این مستند و همچنین مصاحبه ی اصلی با فرگوسن، شامل فیلم های منحصر به فرد و دیده نشده ای از زندگی وی به عنوان برترین سرمربی تاریخ فوتبال می باشد. “هرگز تسلیم نشوید” که توسط پسر فرگوسن، جیسون، کارگردانی می شود، داستانی کاملا نزدیک و تکان دهنده از قدرت حافظه ی وی است، زیرا مرد افسانه ای یونایتد زندگی حرفه ای اش در فوتبال و زندگی شخصی اش را به وضوح به یاد می آورد.

اشخاص حاضر در این فیلم که مصاحبه خواهند کرد، بدین شرح هستند: سر الکس فرگوسن، همرش کتی، سه پسرش و شاگردان سابقش همچون، اریک کانتونا، رایان گیگز، گوردون استراکن و آرچی ناکس.

منبع: ManchesterEveningNews

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

تایید نیمکت نشینی فرناندز توسط کین

روی کین، اسطوره منچستریونایتد از نیمکت نشینی برونو فرناندس در دیدار برابر بلژیک تعجب نکرده …

یک دیدگاه

  1. SIR ALEX FERGESUN NEVER GIVE UP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − ده =