خانه / نقل و انتقالات / سر الکس امکان جذب فرانک ریبری را رد کرده بود

سر الکس امکان جذب فرانک ریبری را رد کرده بود

بر اساس گفته های آلاستیر کمپبل، فرگوسن عقیده داشت که وینگر بایرن مونیخ به قدر کافی برای حضور در منچستر یونایتد مناسب نیست.

یونایتد فنز – مشاور روابط عمومی اسبق تونی بلیر بخشی از خاطرات خود را مربوط به سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۷ منتشر ساخت که شامل عناوین وسیعی از وقایع می باشد. فرگوسن که حامی اجتماعی تونی بلیر و حزب کارگر بوده است، در موارد بسیاری از این وقایع حضور دارد. کمپبل اظهار دارد که در فوریه ۲۰۰۶ به همراه سرالکس به تماشای تساوی بدون گل بولتون و مارسل در چهارچوب رقابت های لیگ اروپا رفته بودند، دلیل حضور فرگوسن در این بازی این بود که قصد داشت عملکرد ریبری را از نزدیک نظاره گر باشد.

بر اساس اظهارات نشریه تایمز او به هیچ وجه تحت تاثیر نحوه بازی هافبک فرانسوی قرار نگرفت، کمپبل چنین نوشته است:

” الکس، وینگر مارسل فرانک ریبری را تحت نظر داشت ولی در پایان نیمه اول به این نتیجه رسید که او به اندازه کافی مناسب حضور در یونایتد نیست. “

در ژوئن ۲۰۰۷ ریبری با قراردادی ۲۵ میلیون یورویی از مارسل به بایرن مونیخ منتقل شد، او تا بدین جای کار ۷ عنوان قهرمانی در بوندسلیگا و در سال ۲۰۱۳ نیز جام قهرمانان اروپا و باشگاه های جهان را در کارنامه خود ثبت کرده است، همچنین در همان سال پس از لیونل مسی و کرستیانو رونالدو مقام سوم FIFA Ballon d’Or را از آن خود ساخت.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

تابستان پر تکاپوی یونایتد; از دفاع تا حمله

از پیشنهاد شدن بیل به یونایتد توسط یورک تا کولیبالی ۷۰ میلیونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *