سرگیجه منچستر در مورد بازیکنان قرضی خود؛ فعلا باید صبر کرد!
سرگیجه منچستر در مورد بازیکنان قرضی خود؛ فعلا باید صبر کرد!

سرگیجه منچستر در مورد بازیکنان قرضی خود؛ فعلا باید صبر کرد!

یونایتد فنز – فشار بر روی یونایتد زیاد است زیرا صبر هواداران برای جذب اولین بازیکن لبریز شده است. تنها شش روز از آغاز فصل نقل و انتقالات می گذرد ولی اخبار و شایعات نقل و انتقالاتی بسیار است. باشگاه های انگلیسی به دنبال تقویت خود برای فصل آینده هستند ولی یونایتد به دنبال خروج چند بازیکن در این پنجره است!

 

منچستر می داند که فروش بازیکن در این پنجره نقل و انتقالاتی سخت است ولی آن ها در حال حاضر تقریبا با اینتر بر سر فروش سانچز توافق کرده اند و همچنین مشغول مذاکره با رم برای دائمی کردن قرارداد اسمالینگ هستند. قطعا بازیکنان زیادی در این پنجره به صورت قطعی جدا نخواهند شد ولی می توانیم شاهد قرارداد های قرضی زیادی باشیم. بازیکنانی مانند تاهیت چانگ، جیمز گارنر و دیلان لویت می توانند برای کسب تجربه جدا شوند و در فرصت مناسب به الدترافورد باز گردند.

 

نیل وود، سرمربی تیم زیر ۲۳ ساله های منچستر، مدتی پیش گفته بود که پنج یا شش بازیکن از تیم او احتمالا باشگاه را به صورت قرضی کنند. وود از بازیکنانی مانند تدن منگی، متی کوار و ایتان گالبریت به عنوان گزینه های مطرح شده نام برده بود. البته این بازیکنان باید مدتی صبر کنند زیرا منچستر برای لیگ اروپا به تمام بازیکنان جوان خود نیاز دارد.

گزارش ها حاکی از این است که منچستر در نظر دارد تا به بعضی از بازیکنان اصلی خود برای ادامه رقابت های لیگ اروپا استراحت دهد و به همین دلیل بازیکنان آکادمی فرصت خودنمایی خواهند داشت. این فرصت می تواند آینده آن ها را از خروج به عنوان بازیکن قرضی به حضور در تیم اصلی تغییر دهد.

 

یونایتد از چانگ، گارنر، لویت، برنارد و لیرد به عنوان بازیکن اصلی در لیگ اروپا استفاده کرده است. ملور و رمضانی نیز به عنوان بازیکن ذخیره و از روی نیمکت به زمین آمدند تا اولین تجربه خود را در یک بازی رسمی پشت سر بگذارند. این هفت بازیکن می توانند در دیدار مقابل لاسک نیز بازی کنند. اوله گنار سولشر می خواهد در لیگ اروپا از سیستم چرخشی استفاده کند و به بازیکنان جوان میدان بدهد. این کار می تواند آخرین فرصت بازیکنان جوان باشد تا بتوانند سرمربی را برای حضور در تیم اصلی قانع کنند.

 

فاصله بین بازی لاسک و مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا تنها ۵ روز است ولی سیستم چرخشی منچستر می تواند سپر دفاعی در برابر خستگی باشد. منچستر با این حربه می تواند آمادگی خود را حفظ کند و گام بلندی برای قهرمانی لیگ اروپا بردارد.

 

منبع: Manchester Evening News 

۰

درباره ی احسان حسینی

مطلب پیشنهادی

یونایتدآماده ی فروش دخئا؛ ملی پوش اسپانیایی اولدترافورد را ترک خواهد کرد؟

منچستریونایتد در پنجره نقل و انتقالات تابستان حاضر است دروازه بان شماره یک خود را …

یک دیدگاه

  1. واقعا دوست دارم سولسشر تو بازی مقابل لاسک از بازیکنای تیم زیر۲۳ سال درکنار بازیکنایی مثل ماتا که می تونن به خوبی به بازیکنای جوونتر تجربه هاشونو منتقل کنن، استفاده کنه تا همونطور که گفتین این بازیکنا تو یه رقابت اروپایی محک بخورن و هم اینکه تیم اصلی یه استراحتی بکنه.

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − دو =