سرگذشت خروجی های منچستریونایتد در تابستان 2018
سرگذشت خروجی های منچستریونایتد در تابستان 2018

سرگذشت خروجی های منچستریونایتد در تابستان ۲۰۱۸

یونایتد فنز – انتظار می رود بر خلاف فصل گذشته، شیاطین سرخ تابستانی شلوغ را تجربه کنند. منچستر فصل گذشته با وجود ضعفهای آشکاری که داشت تنها موفق به جذب دیوگو دالوت، فرد رودریگز و لی گرانت شد.

 

آنها همچنین دو بازیکن خود را به فروش رساندند. دیلی بلیند در ازای ۱۴ میلیون پوند به آژاکس بازگشت و سم جانستون نیز بالاخره با قراردادی دائمی از جمع شیاطین سرخ جدا شد و وست برومویچ او را با ۶.۵ میلیون پوند خریداری کرد. اما سرگذشت آنها بعد از ترک باشگاه چگونه رقم خورد؟

 

دیلی بلیند فصلی فوق العاده را با آژاکس پشت سر گذاشت. او در این فصل برای این تیم هلندی در ۵۷ بازی به میدان رفت و موفق به زدن ۶ گل نیز شد؛ آماری خوب برای یک مدافع میانی. بلیند همچنین به همراه پسران خدا دو جام داخلی هلند را فتح کرد.

این تیم پرافتخار هلندی تا نیمه نهایی چمپیونز لیگ پیش آمد و تنها چند ثانیه تا رسیدن به فینال این رقابتها فاصله داشت اما لوکاس مورا همه ی رشته ها را پنبه کرد تا بلیند و هم تیمی هایش طعم فینال این مسابقات را نچشند. با این حال این دفاع ۲۹ ساله در ترکیب منتخب فصل ۲۰۱۸/۱۹ اردیویسه قرار گرفت. بلیند همچنین موفق شد در این فصل مقابل دی گرافشاپ هتریک کند.

 

اما از آن طرف سم جانستون فصل خوبی را با وست بروم سپری نکرد چرا که با وجود چهارم شدن در چمیپونشیپ در پلی آف مغلوب استون ویلا شدند تا این فصل را نیز در سطح دوم انگلیس سپری کنند. با این وجود این گلر ۲۶ ساله موفق شد ۱۰ کلین شیت را در این فصل رقابتها به نام خود ثبت کند.

 

منبع: Manchester Evening News

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

اوله مشتاق به جذب رونالدو؛ شیاطین سرخ توانایی مالی این انتقال را دارند

ممکن است بعد از سالها، کریس رونالدو به باشگاه خود بازگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + یازده =