یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / سرمربی سانتوس به دنبال باستین شوان اشتایگر

سرمربی سانتوس به دنبال باستین شوان اشتایگر

دوریوال جونیور، سرمربی تیم سانتوس فاش کرد که از مدیران باشگاه درخواست خرید شوان اشتایگر را کرده است

یونایتد فنز – بازیکن سابق تیم ملی المان، باستین شوان اشتایگر با وجود اینکه بازی مقابل وستهام را از روی نمیکت تماشا کرد، با این حال هنوز نتوانسته رضایت مورینیو را به خود جلب کند و به نظر هم نمیرسد بتواند تا پایان فصل جاری جایگاهی در تیم پیدا کند.
شوان اشتایگر پس از ماه ها حضور حقرت امیز در تیم رزرو منچستر و تمرینات انفرادی، ماه پیش توانست اجازه تمرین با تیم اول منچستر را کسب کند و به نظر میرسد با تمام بی میلی های مورینیو او هنوز بیش از همیشه برای جایگاهش در تیم سخت مشغول تمرین است.

شوان اشتایگر چند هفته پیش با مدیر تیم شیکاگوفایر امریکا دیده شد و گفته میشود شیکاگوفایر به طور رسمی برای خرید وی در ژانویه اقدام خواهد کرد. با این حال از سانتوس به عنوان اخرین تیمی که شوان اشتایگر به ان لینک شده است یاد میشود. دوریوال مربی سانتوس به خبرنگاران گفت:

من به رویای باشگاه گفتم که دوست دارم شواینی را در تیمم داشته باشم، البته هنوز هیچ صحبتی مبنی بر خرید وی انجام نشده و مساله به خدمت گرفتن وی تنها در حد گفت و گوی ساده بوده است، همانطور که ما در مورد خرید خیلی از بازیکنان دیگر صحبت میکنیم. به هر حال برای همچین انتقال احتمالی اول باید از نظر خود باستین مطلع شویم.

او در ادامه افزود:

ما اینجا در سانتوس به یک بازیکن با نام جهانی احتیاج داریم تا کیفیت تیم را بالا ببرد و به پیشرفت بازیکنان جوان کمک کند، من خیلی خوشحال خواهم شد اگر بتوانیم روزی شواینی را به سانتوس بیاوریم.

درباره ی فرشید دیناری

فرشید هستم، فرشید دیناری. از زمانی که فوتبال رو شناختم عاشق زلاتان شدم و هستم و به هر تیمی که رفته به عشقش دنبالش رفتم. سابقه فعالیت تو فن پیج پاری سن ژرمن دارم ولی از وقتی زلاتان به برگترین باشگاه دنیا اومد جدی تر از همیشه دارم فعالیت میکنم. به امید قهرمانی خدا و تیمش

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *