سرمربی سوسیه داد: حتما ما عقل خودمان را از دست داده ایم

امانوئل آلگواسیل پس از شکست مقابل منچستر یونایتد از رفتار هواداران تیمش متعجب شده است.

یونایتد فنز – رئال سوسیداد یک قرعه دشوار برای منچستر یونایتد در لیگ اروپا قلمداد می شد، اما شاگردان اوله گونار سولشر در بازی رفت باسکی ها را در هم کوبیدند.

نتیجه ۴ بر صفر، شکست بزرگتری برای سوسیه داد قلمداد می شود چرا که این شکست در اسپانیا به طور گسترده ای پوشش داده شد، بخش عظیمی از نگرانی آنها بیشتر در مورد مشکلات تیم های لالیگا در اروپا است.

رسانه های نزدیک به رئال سوسیداد توضیح دادند که تیم آنها نتوانسته است از پس سرعت بازیکنان یونایتد برآید و همراه با قدرت بدنی بالای شیاطین سرخ، چنین نتیجه ی شرم آوری برای آنها ثبت شد.

امانوئل آلگواسیل، سرمربی سویه داد از این بابت خشمگین است.

او قبل از رویارویی با آلاوز یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه برگزار کرد و به عقیده او این نتیجه خیلی هم تعجب آور نیست و می خواهد کسانی که اظهار نظر می کنند و احتمالاً از او انتقاد می کنند، واقع بین تر باشند.

نشریه Mundo Deportivo از وی نقل قول کرده است:

فکر کردم یکی از اقوام من فوت کرده، چرا که سیل عظیمی از پیام ها برایم فرستاده شده است. ما فقط مقابل منچستر یونایتد شکست خورده ایم.

اگر ما می خواهیم هر سال در اروپا حضور داشته باشیم، کاری که باید انجام دهیم این است که از جای خود بلند شویم، مسئولیت را بپذیریم و نشان دهیم که این فقط یک بازی بد بود، ما با یکی از بهترین تیم های جهان روبرو هستیم، ما فکر می کردیم که قادر به مواجهه با آنها به روش خودمان خواهیم بود.

وی افزود که اگر مردم معتقد بودند که رئال سوسیداد در همان سطح یا نزدیک به منچستر یونایتد است، “حتما دیوانه شده اند”.

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

هشدار رومینگه به منچستریونایتد: کومان فروشی نیست!

مدیر عامل بایرن مونیخ، کارل هاینتس رومینگه، اعلام کرده است که کینگزلی کومان فروشی نیست. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 5 =