دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / سران منچستریونایتد به دنبال تمدید یکساله ی قرارداد مورینیو

سران منچستریونایتد به دنبال تمدید یکساله ی قرارداد مورینیو

مورینیو در تابستان گذشته به عنوان سرمربی شیاطین سرخ انتخاب شد.

یونایتد فنز- ژوزه مورینیو در ابتدای فصل با قراردادی سه ساله سرمربی گری شیاطین سرخ را به عهده گرفت و سران منچستریونایتد باور دارد که او کسی است که میتواند دوباره افتخار را به الدترافورد برگرداند و میخواهند که قرارداد او را یک سال دیگر تمدید کنند.
در این قرارداد یک بند برای تمدید ۱۲ ماهه قرار خواهد داشت که اگر باشگاه این بند را فعال کند مورینیو یک سال بیشتر در باشگاه خواهد بود. دو سال و نیم از قرارداد سالانه ۱۲ میلیون پوندی مورینیو باقی است. و اگر او با این بند های تمدید قرارداد موافقت کند حداقل تا سال ۲۰۲۲ سرمربی شیاطین سرخ خواهد بود.

 

نشریه ی Sun میگوید که او برای افزایش مدت قرارداد خود پول بیشتری دریافت نخواهد کرد ولی در صورت کسب موفقیت برای باشگاه پاداش به او تعلق خواهد گرفت.

یکی از منابع نزدیک باشگاه میگوید:

باشگاه میخواهد پس از پایان فصل درباره ی تمدید قرارداد او مذاکره کند. یک بند تمدید ۱۲ ماهه در قرارداد وجود دارد که در صورت تمایل سران باشگاه فعال خواهد شد و این بستگی به موفقیت هایی دارد که مورینیو برای منچستریونایتد به ارمغان می آورد. او اینجا محبوب است و هوادارن از او پشتیبانی میکنند.

اینگونه احساس میشود که این آغاز اتفاقی خاص است. مالکان باشگاه تمایل به فعال سازی بند تمدید یکساله ی قرارداد مورینیو هستند و در حال حاضر از داشتن او در تیم خود خوشایند هستند.

مورینیو امیدوار است در دو سال آینده بتواند بیست و یکمین قهرمانی لیگ جزیره را برای شیاطین سرخ به ارمغان بیاورد. ولی شیاطین سرخ در حال تلاش برای راه یابی به لیگ قهرمانان اروپا هستند و در حال حاضر در رده ی ششم لیگ جزیره قرار دارند. مورینیو در جولای جایگزین فن خال شد.
مورینیو از حالا برای خرج های تابستان آینده برنامه ریزی کرده است و انتظار میرود ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون یورو صرف خرید بازیکن کند. هدف اصلی او به خدمت گیری مهاجم اتلتیکو مادرید آنتوان گریژمان به ازای ۸۰ میلیون پوند است.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت

مورینیو از آینده کاری اش میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *