ستاره ی جوان پرتغالی، تحت نظر غول های منچستر در مسابقات یورو ۲۰۲۰

مدتی است که رسانه های پرتغالی انتظار دارند نونو مندز از اسپورتینگ جدا شود.

یونایتد فنز – با توجه به عملکرد فوق العاده ی فول بک ۱۸ ساله در تیم اول شیر ها، چندین باشگاه بزرگ علاقه خود را به او نشان داده اند و انتقال وی اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. طبق گزارش روزنامه O Jogo، باشگاه هایی مانند منچستر یونایتد، منچستر سیتی و رئال مادرید، این بازیکن را در طول مسابقات یورو ارزیابی خواهند کرد.

گفته می شود که این انتقال تنها پس از شروع پیش فصل اسپورتینگ انجام خواهد گرفت؛ یعنی زمانی که مندز در تعطیلات به سر خواهد برد. این روزنامه مدعی است که اسپورتینگ اکنون ۶۵ میلیون یورو برای این بازیکن می طلبد که می تواند شامل بند پاداش های داخل قرارداد نیز باشد.

سیتیزن ها نسبت به کهکشانی ها و شیاطین سرخ از برتری دیگری برخوردارند؛ زیرا پدرو پورو، بازیکن منچستر سیتی، هم اکنون به طور قرضی در اسپورتینگ بازی می کند. شیر ها می توانند مدافع اسپانیایی را با قیمت ۸.۵ میلیون یورو خریداری کنند و امکان رسیدن به توافق دو جانبه نیز وجود دارد.

او جوگو ادعا دارد که نونو مندز باید به میل خود و باشگاه، از اسپورتینگ جدا شود و به نظر می رسد این اتفاق به زودی به وقوع خواهد پیوست. این بازیکن مدت زیادی است که به غول های منچستری لینک می شود، اما اکنون رقیب جدیدی به نام رئال مادرید نیز به این جمع اضافه شده است.

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

اختصاصی: بی‌ثباتی در خط هافبک ادامه دارد؛ از احتمال خروج پل پوگبا تا حرکت به سوی آرایش ۴۳۳

پس از روی کار آمدن اوله گونار سولشر، ثبات نسبی بر منچستریونایتد حاکم شده است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =