یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

ستاره بنفيکا پيراهن منچستريونايتد را برتن خواهد کرد؟

در هفته هاي اخير مهاجمان بسياري به يونايتد لينک شده اند، اما اصلي ترين نام داروين نونيز است.

یونایتد فنز – با شکست بنفيکا مقابل پورتو و تقديم عنوان قهرماني ليگ به رقيب سنتي خود در آخر هفته، فصل با پايان غم انگيزي براي عقاب ها همراه بود.

بديهي است که بزرگترين معامله اي که بنفيکا بايد منتظر آن باشد، فروش داروين نونيز، مهاجمي است که تا کنون 34 گل براي آنها به ثمر رسانده و با مبلغي هنگفت در شرف ترک استاديو دا لوز است.

همانطور که بزرگترين روزنامه هاي ورزشي پرتغال در مورد اين مهاجم مي نويسند، بعيد است که چند مورد از منچستريونايتد نام برده نشود، که همچنان به عنوان مدعي اصلی جذب نونيز در تابستان نام برده مي شود.

نشريه Record مي نويسد شياطين سرخ به منظور تقويت خط حمله خود براي فصل آينده روي گلزن بنفيکا حساب مي کنند و همچنان او را تحت نظر دارند.

اين روزنامه و چند رسانه ي انگليسي مي نويسند که امثال ادينسون کاواني و مارکوس رشفورد ممکن است تابستان امسال الدترافورد را ترک کنند.

رکورد مي‌گويد که انتقال داروين نونيز، بدون اينکه مشخص باشد مقصد او کجاست، بايد پس از پايان فصل انجام شود. بنفيکا معتقد است که مي تواند بيش از 100 ميليون يورو از فروش شماره 9 خود بدست آورد و ناکامي منچستريونايتد در کسب سهميه ليگ قهرمانان اروپا مي تواند مشکل جدي براي آنها در اين راه باشد.

در پايان بازي مقابل پورتو، نونيز چيزي خطاب به هواداران گفت و به زمين اشاره کرد. رکورد آن را به عنوان “ژستي شبيه به کريستيانو رونالدو” توصيف مي کند.

با اين حال، A Bola اشاره مي کند که حتي اگر بسياري از طرفداران اين حرکت او را با عنوان «من اينجا مي مانم» متوجه شده باشند، اما در واقع ادعا مي شود که او چيزي شبيه به «قلب من اينجا مي ماند» به آنها گفته است.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x