خانه / هیچکدام / سان: یانوزای خطاب به مورینیو: اگر در تیم اصلی نباشم یونایتد را ترک میکنم
MANCHESTER, ENGLAND - FEBRUARY 28: Adnan Januzaj of Manchester United during the Barclays Premier League match between Manchester United and Arsenal at Old Trafford on February 28 in Manchester, England. (Photo by Matthew Ashton - AMA/Getty Images)

سان: یانوزای خطاب به مورینیو: اگر در تیم اصلی نباشم یونایتد را ترک میکنم

بنظر یانوزای نمیخواهد دوباره به یک نیمکت نشین مطلق تبدیل شود …

یونایتد فنز – عدنان یانوزای فصل نا امید کننده ای را در فصل ۲۰۱۵/۱۶ با لوییس فن خال داشت . او ابتدای فصل به بروسیا دورتموند پیوست اما به دلیل بازی ندادن به وی توسط توماس توخل سرمربی زنبور ها ، یانوزای ژانویه باز هم به یوناتید باز گشت . اما وی ابتدا فقط در تیم زیر ۲۱ سال بازی میکند و تقریبا در انتهای فصل نیز به دلیل درخشش در U21 شیاطین سرخ به تیم اصلی اضافه شد اما به او بازی نرسید و تقریبا یک نیمکت نشین مطلق بود .

به گزارش Sun ، یانوزای مصمم است این اتقاق در فصل ۲۰۱۶/۱۷ با مورینیو تکرار نمیشود و در صورتی که یانوزای در تیم اصلی منچستر جایی نداشته باشد این تیم را ترک خواهد کرد . همچنین وی دیگر نمیخواهد قرضی در تیم دیگری توپ بزند . منچستر مشتاق است او را به یک تیم در لیگ جزیره قرض بدهد ، تیمی که یانوزای را در تیم اصلی خود بکار بگیرد اما بنظر یانوزای فقط ترک دائمی را قبول دارد .

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *