دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / سان: پیشنهاد هنگفت شیاطین سرخ به دخیا برای ماندن در اولدترافورد

سان: پیشنهاد هنگفت شیاطین سرخ به دخیا برای ماندن در اولدترافورد

روزنامه ی انگلیسی سان از پیشنهاد بزرگ منچستریونایتد به دخیا خبر داد.

یونایتد فنز – دخیا با شیاطین سرخ یک ساله دیگر نیز قرارداد دارد و همچنین یونایتد از گزینه تمدید یک سال علاوه بر آن استفاده خواهد کرد. حقوق هفتگی او هم اکنون ۲۱۰ هزار پوند است اما اگر رئال مادرید خواهان جذب او باشد به راحتی این حقوق بالاتر خواهد رفت.

رئال در تابستان به دنبال دروازه بان شماره یک جدیدی خواهد بود و دخیا همانند سالهای گذشته نیز یکی از گزینه های آنها می باشد. اما ظاهرا شیاطین سرخ در حال ارائه پیشنهادی هستند تا گلر اسپانیایی را در اولدترافورد ماندگار کنند.

به گزارش The Sun، دیوید دخیا از ماندن در اولدترافورد رضایت دارد و تا کنون توانسته است در لیگ جزیره ۱۶ کلین شیت را به نام خود ثبت کند. دیوید دخیا آماده امضای قراردادی ۵ ساله به ارزش ۳۵۰،۰۰۰ پوند در هفته با یونایتد است.

یکی از منابع یونایتد به سان در این باره گفت:

” باشگاه میخواهد همه چیز رو به راه باشد. باید در نظر آنها همه چیز تمام شده باشد. آنها میخواهند دیوید بتواند با خیالی آسوده و با علم به این که همه چیز رو به راه است به جام جهانی برود و برگردد. آنها میخواهند به دنیا نشان دهند که داوید یونایتد را ترک نخواهد کرد‌. این یک نشانه بیان مهم برای آنهاست. جدایی زلاتان آزادی عمل بیشتری نسبت به درآمد پرداختی به منچستر داده است و یونایتد نمیخواهد که این موقعیت را طول دهد. “

منچستریونایتد امیدوار است پیش از جام جهانی قرارداد خود را با دخیا تمدید کند و سپس گلر خود را راهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه کند.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

رنک بازیکنان منچستریونایتد مقابل کلاب آمریکا

بررسی رنک های شیاطین سرخ مقابل حریف مکزیکی…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *