خانه / هیچکدام / سان: منچستریونایتد جانشین لوک شاو را از برزیل خواهد آورد!

سان: منچستریونایتد جانشین لوک شاو را از برزیل خواهد آورد!

منچستریونایتد قصد خرید دفاع چپ کورینتیانس، گلیهرمه آرانا را دارد. 

یونایتد فنز- طبق گزارشات منچستریونایتد به جذب گلیهرمه آرانا نزدیک است. همچنین باشگاه تاتنهام نیز از دیگر تیم های علاقمند به جذب این مدافع کناری جوان میباشد.

این دفاع چپ ۱۹ ساله نظر مسئولان منچستریونایتد را جلب کرده و استعدادیابان منچستریونایتد در دیدار تیم زیر ۲۰ سال برزیل مقابل زیر ۲۰ سال انگلستان را زیر نظر گرفتند.

سان ادعا کرده است که آقای خاص این دفاع چپ جوان برزیلی را برای جانشینی لوک شاو زیر نظر دارد. او در این فصل از شاو و بلیند در این پست استفاده کرد که عملکرد هیچ کدام راضی کننده نبود و ژوزه مورینیو خواهان خرید یک دفاع چپ جدید میباشد.

مدیر برنامه این مدافع چپ جوان دیشب در باشگاه منچستریونایتد حاظر شد و با مسئولان منچستریونایتد مذاکره کرد.

یو ای ال نیز بعد از این جلسه ادعا کرد که کار انتقال این بازیکن برزیلی بسیار پیچیده است. زیرا آرانا پاسپورت اروپایی ندارد و انتقال او میتواند مشکلاتی برای او ایجاد کند. البته دو سال قبل مارکوس روخو نیز با این مشکل مواجه شد که در فاصله حدود ۹ یا ۱۰ ماه مشکل روخو نیز با پیگیری دو حل شد.

 

درباره ی امیر محمد جمالی

امیر محمد جمالی
سلام ، من امیرمحمد جمالی هستم. دو سال نویسنده وبلاگ های بازی رایانه بودم ، دو ساله که تو حیطه ورزشی فعالیت میکنم. من به مجموعه یونایتد فنز اومدم تا به شما هواداران منچستریونایتد خدمت کنم... با تشکر

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *