خانه / مصاحبه / سانچز: یونایتد بزرگترین باشگاه انگلیس است.

سانچز: یونایتد بزرگترین باشگاه انگلیس است.

سانچز از باشگاه جدیدش میگوید

یونایتدفنز-الکسیس سانچز ابن بازیکن ۲۸ ساله و شیلیایی تیم منچستریونایتد در اظهار نظری جدید اینگونه باشگاه جدید خود را توصیف کرد:

به نظرم در هر بازی که به میدان رفتم، شاید تطابق با سبک بازی برایم دشوار بود و در حال شناخت هم تیمی های خود هستم.من اعتقاد دارم که یونایتد واقعا یک باشگاه بسیار بزرگ در مقیاس جهانی است و حتی در انگلیس بزرگترین باشگاه می باشد. انها همیشه می خواهند پیروز شوند و در تمامی رقابتها بجنگند و به همین دلیل خواهان پیوستن به این باشگاه بودم.هنوز مناطقی در تیم داریم که می توانیم در انها پیشرفت کنیم و می توانیم اینکار را روز به روز و بازی به بازی انجام دهیم. به عقیده من باید در تمامی جوانب پیشرفت کنیم. در بازیهای بزرگ باید متمرکز و دقیق باشیم و در بازیهای کوچکتر نیز همانطور عمل کنیم‌.

وی در ادامه افزود:

یونایتد تیم بزرگی است پس این کاری است که باید انجام دهیم. منچستر یونایتد باشگاه عظیمی است که همیشه خواهان قهرمانی در جامهای بزرگ است و این چیزی است که من سعی می کنم منجر به رخ دادن ان شوم. می خواهم تلاش کنم و به پیشرفت ادامه دهم تا بتوانیم شاهد قهرمانیهای یونایتد باشیم.

گفتنی است علی رغم نمایش های پر فراز و نشیب این بازیکن تازه وارد مورینیو اعتقاد خاصی به این بازیکن دارد (با وجود راشفورد و مارسیال) و معتقد است که سانچز واقعی را هواداران در فصل بعد تماشا خواهند کرد

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

گری نویل: کاش می شد مورینیو جای خود در اولدترافورد را به پوچتینو بدهد

بازیکن افسانه ای یونایتد بر این عقیده می باشد که دیدن سبک بازی شیاطین سرخ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *