دوشنبه , بهمن ۳۰ ۱۳۹۶
خانه / نقل و انتقالات / سانچز کلید انتقال ویدال به الدترافورد

سانچز کلید انتقال ویدال به الدترافورد

باشگاه بایرن مونیخ قصد دارد ویدال را در تابستان به فروش برساند و منچستریونایتد با وجود الکسیس سانچز میتواند از این فرصت برای جذب او استفاده کند.

یونایتد فنز- بایرن مونیخ آماده است که ویدال را به فروش برساند و گزارشاتی مبنی بر احتمال انتقال او الدترافورد با وسوسه ی سانچز وجود دارد. ۱۸ ماه از قرارداد ویدال ۳۰ ساله با بایرن مونیخ باقی است و به نظر میرسد باوارایی ها تمایلی به تمدید قرارداد او ندارند. ویدال در این فصل با وجود مولر، خامس و خاوی ماتینز تنها ۱۳ بازی برای بایرن مونیخ در بوندسلیگا انجام داده است. و با انتقال رایگان لئون گورتزکا در تابستان کار او برای قرارگیری در ترکیب اصلی سخت تر خواهد شد.

منچستریونایتد علاقه ی طولانی مدت به جذب او داشته است و فن خال در نخستین فصل حضورش در الدترافورد نزدیک به ارائه ی پیشنهاد برای جذب او بود و تنها نگرانی ها بابت آمادگی جسمانی او باعث شد او از ارائه ی پیشنهاد صرف نظر کند.

با این حال روزنامه ی آلمانی Bild مدعیست که انتقال قریب الوقوع گورتزکا به این معنیست که به ویدال گفته شده باشگاه جدیدی برای خود پیدا کند. در این گزارش به این موضوع اشاره شده است که سانچز با استفاده از رابطه ی خوبی که با ویدال دارد میتواند او را متقاعد کند که به الدترافورد برود.

ویدال اخیرا پیوستن سانچز به منچستریونایتد را تبریک گفت و این باعث بیشتر شدن شایعات درباره ی احتمال پیوستن او به هموطن خود در الدترافورد شد. ویدال در مصاحبه اش گفت:

هم تیمی های من کیفیت بالایی دارند و در تیم های خود نقش مهمی دارند و وظیفه ی خود را به درستی انجام میدهند و همیشه توانایی رسیدن به بهترین تیم های دنیا را دارند. الکسیس شانس بودن در منچستریونایتد را پیدا کرده است و من امیدوارم او بتواند عناوین زیادی با آنها کسب کند.

ویدال به چلسی نیز لینک شده است و طبق گزارشات چلسی نیز به دلیل رابطه ی خوب کنته و ویدال و سابقه ی همکاری آنها در یوونتوس، شانس خوبی برای جذب او دارد.

تبلیغات

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

رئال مادرید پیگیر شرایط راشفورد

به نظر میرسد راشفورد از فرصت اندکی که در منچستریونایتد برای بازی دارد ناراضی است …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *