دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / سانچز و بلیند جاماندگان تور آمریکا

سانچز و بلیند جاماندگان تور آمریکا

تیم منچستریونایتد برای برگزاری تور پیش فصل خود به لس آنجلس سفر کرد که نکته ی عجیب این سفر عدم حضور بلیند و سانچز در جمع بازیکنان بود.

یونایتد فنز- روز یکشنبه بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم منچستریونایتد برای تور پیش فصل به لس آنجلس سفر کردند که البته بلیند و سانچز تیم را در این سفر همراهی نکردند.

سانچز در چشایر و همراه دوستانش دیده شد و پس از آن در هنگام رسیدن بازیکنان به فرودگاه در میان آنها حاضر نبود. معلوم نیست چرا سانچز به همراه تیم به آمریکا نرفته است اما انتظار میرود او به زودی به تمرینات تیم در لس آنجلس افزوده شود.

پس از اینکه تعدادی از ستاره های منچستریونایتد به دلیل حضور در جام جهانی مدتی استراحت خواهند کرد و در کنار تیم نخواهند بود، سانچز یکی از بزرگترین نام های حاضر در تور پیش فصل خواهد بود.

مورینیو تیمی با میانگین سنی پایین را با خود به آمریکا میبرد که ۷ نوجوان در آن حاضر هستند، آنخل گومز، تاهیت چانگ، روشاون ویلیامز، همیلتون، جاشوا بوهوئی، میسون گرینوود و جیمز گارنر.

بلیند که هر روز به آژاکس نزدیک تر میشود نیز با تیم به لس آنجلس سفر نکرد. منچستریونایتد مبلغ ۱۴ میلیون پوندی را که با اضافات به ۱۸٫۵ میلیون پوند میرسد برای این مدافع هلندی که در سال ۲۰۱۴ به ازای ۱۳٫۸ میلیون پوند به شیاطین سرخ پیوست پذیرفته است.

تصمیم قطعی در مورد حضور بلیند در تور آمریکا و ۵ بازی که در شهر های فونیکس، سانتا کلارا، لس آنجلس، دیترویت و میامی برگزار خواهد شد گرفته نشده بود اما به نظر میرسد منچستریونایتد این انتقال را قریب الوقوع میداند و به همین دلیل بلیند در انگلیس باقی مانده است.

این هافبک ۲۸ ساله فن خال، سرمربی سابق خود در تیم ملی هلند را دنبال کرد و به منچستریونایتد آمد. او بازیکنی چند کاره است و میتواند در دفاع وسط، دفاع چپ و هافبک دفاعی بازی کند اما سرعت پایین وی مشکل بسیار بزرگی برای اوست که باعث شد او زیر نظر مورینیو به یک نیمکت نشین دائمی تبدیل شود.

بلیند در طی مدت ۴ فصل ۱۴۴ بازی برای شیاطین سرخ انجام داد و فاتح لیگ اروپا، جام حذفی و جام اتحادیه ی فوتبال انگلیس شد. او در فصل گذشته تنها ۴ بار در ترکیب ابتدایی تیم در لیگ جزیره قرار گرفت که جدایی او را محتمل تر میکند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

پریرا برای اولین بار به تیم ملی دعوت شد

پس از گمانه زنی ها درباره ی اینکه پریرا سرانجام برای کدام تیم ملی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *