خانه / هیچکدام / سانتون: با آمدن دارمیان به اینتر، از این تیم جدا نمیشوم
ROTTERDAM, NETHERLANDS - SEPTEMBER 15: Terence Kongolo of Feyenoord and Matteo Darmian of Manchester United compete for the ball during the UEFA Europa League Group A match between Feyenoord and Manchester United FC at Feijenoord Stadion on September 15, 2016 in Rotterdam, . (Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images)

سانتون: با آمدن دارمیان به اینتر، از این تیم جدا نمیشوم

دیوید سانتون به تمجید از دارمیان پرداخته است.

یونایتد فنز – شایعات مبنی بر انتقال متیو دارمیان به قدری قوت گرفته که مدام از بازیکنان ایتالیایی از احتمال هم تیمی شدنشان با دارمیان سوال پرسیده میشود.

سایت FC Inter 1908 در مصاحبه ای با بازیکن اسبق نیوکاسل، دیوید سانتون که هم اکنون در اینتر مشغول به بازی است، این سوال پرسیده شد و او نیز در جواب گفت:

” من دارمیان را به خوبی میشناسم، او دوست من است و من از شایعه ها خوشحالم، او یک فرد عالی و بازیکن خوبی است. اگر او بیاید که من خوشحال میشوم، رقابت تنگاتنگی برای هر دوی ما سر پست وی خواهد بود ولی من از آمدنم به اینتر خیلی خوشحال خواهم شد و دیگر خیال ترک باشگاه به ذهنم خطور نخواهد کرد. “

immagine-109

درست مثل دارمیان، سانتوس نیز میتواند در هر دو طرف زمین بازی کند اما اغلب توسط مربیش، فرنک دبوئر در سمت چپ به بازی گرفته میشود. رسانه های ایتالیایی از خروج دارمیان در ژانویه خیلی مطمئن هستند، با توجه به نیمکت نشینی وی در منچستر انها معتقدند اینتر شانس خوبی در به خدمت گرفتنه وی دارد. سانتون نیز در تابستان به لیگ برتر خیلی نزدیک شده بود اما انقال احتمالی وی به ساندرلند و وستهام با مصدومیت وی منتفی شد.

البته مدافع ایتالیایی از این اتفاق خوشحال نیست و در مصاحبه اش میگوید که هنوز گیج و سردرگم است زیرا با توجه به بازی های پیش فصل خوبش متوجه نیست چرا او را رد کردند.

 

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *