پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / زمان اقدام فرا رسید؛ ارائه ی پیشنهاد به توبی در هفته ی جاری

زمان اقدام فرا رسید؛ ارائه ی پیشنهاد به توبی در هفته ی جاری

پس از نزدیک شدن به پایان جام جهانی سران باشگاه دوباره مذاکرات را برای جذب آلدروایرلد از سر خواهند گرفت.

یونایتد فنز- بلژیک در بازی نیمه نهایی جام جهانی مقابل فرانسه شکست خورد اما در روسیه خواهد ماند تا در روز شنبه در بازی رده بندی مقابل انگلیس بازی کند.
منچستریونایتد پس از بررسی عملکرد توبی آلدروایرلد آماده ی اقدام برای جذب این مدافع بلژیکی است.

مورینیو جذب یک مدافع میانی را در اولویت قرار داده است و پس از جذب یک هافبک و یک مدافع راست جوان، خواهان بازیکنی با سابقه ی بازی در لیگ جزیره است.

آلدروایرلد علی رغم ۲۹ ساله بودن گزینه ی ایده آلی برای منچستریونایتد به شمار میرود و به ادعای خبرگزاری Express باشگاه در این هفته به دنبال ارائه ی پیشنهادی برای جذب او خواهد بود. مورینیو خواهان پایان معاملات قبل از شروع جام جهانی بود اما سران باشگاه در مذاکره با تاتنهام با دشواری هایی مواجه شدند. با این حال، آنها در هفته ی جاری برای جذب توبی اقدام خواهند کرد و امیدوار هستند تا پایان ماه جولای کار جذب آلدروایرلد به پایان برسد.

بندی در قرارداد آلدروایرلد وجود دارد که طبق آن در تابستان آینده میتواند او را به قیمت ۲۵ میلیون پوند خریداری کرد مگر اینکه او برای تمدید قرارداد با تاتنهام به توافق برسد. این یعنی باشگاه علاقه مند است او را در تابستان جاری به فروش برساند تا حداکثر مبلغ ممکن را در ازای او دریافت کند.

تاتنهام خواهان ۶۰ میلیون پوند است اما شیاطین سرخ مبلغی حدود ۵۰ میلیون پوند را در ازای این مدافع بلژیکی در نظر دارند.

گزینه های دیگر منچستریونایتد واران و لنگنت هستند، البته برخی رسانه ها این تیم را محتمل ترین مقصد مگوایر در تابستان جاری میدانند. منچستریونایتد تا اینجای کار سه خرید داشته است اما آماده است که در هفته های پیش رو بار دیگر مبلغ هنگفتی را برای خرید یک مدافع و یک بازیکن هجومی هزینه کند. اولویت باشگاه یک مدافع میانی است و پس از آن در پروسه ی خرید بازیکن هجومی، ویلیان گزینه ی اول باشگاه است.

علی رغم تلاش برای جذب ساندرو، مورینیو حاضر است تا تابستان آینده برای خرید یک دفاع چپ صبر کند. البته با وجود خرید کریستیانو رونالدو ممکن است حالا شیاطین سرخ بتوانند ساندرو را بی دردسر در تابستان جاری به الدترافورد بیاورند. اما در غیر این صورت مورینیو به لوک شاو یک فرصت دیگر خواهد داد و با اشلی یانگ به عنوان انتخاب اول خود، ادامه خواهد داد.

انتظار میرود تعدادی از بازیکنان نیمت نشین تیم در تابستان الدترافورد را ترک کنند، آژاکس مشتاق جذب بلیند است و دارمیان نیز به احتمال زیاد به ایتالیا باز خواهد گشت.
آینده ی مارسیال هنوز مبهم است چرا که باشگاه خواهان حفظ اوست اما خود بازیکن تمایل به جدایی دارد. تاتنهام به جذب مارسیال علاقه مند است و ایده ی معاوضه ی او و آلدروایرلد را مطرح کرده است که شیاطین سرخ فعلا در مقابل این پیشنهاد مقاومت کرده اند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

بیلد: منچستریونایتد همچنان علاقه مند به جذب آرتورو ویدال

روزنامه ی آلمانی از علاقه ی منچستر به ویدال خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *