خانه / هیچکدام / زلاتان همچنان بی نظیر

زلاتان همچنان بی نظیر

بازیکن سوئدی منچستریونایتد در این فصل با گل هایش امتیازات زیادی را برای شیاطین سرخ به ارمغان آورده است.

یونایتد فنز- مهاجم منچستریونایتد، زلاتان ابراهیموویچ آمار گل زنی قابل توجهی در ماه دسامبر دارد. او سه گل در چهار بازی برای منچستریونایتد در این ماه به ثمر رسانده است، دو گل در سه بازی از لیگ و یک گل در یک بازی در لیگ اروپا. زلاتان میانگین ۰٫۷۵ گل در هر بازی را در این ماه به ثبت رسانده است. او این رکورد را از حضورش در باشگاه هایی مانند آژاکس، یوونتوس، اینترمیلان، بارسلونا، پاریسن ژرمن و حالا منچستریونایتد ثبت کرده است.
او همچنین با میانگین ۰٫۶۲ گل در هر بازی لیگ از زمانی که در مالمو بازی کردن را شروع کرد تا به امروز، یک رکورد فوق العاده ی دیگر نیز دارد.

37f6bf4200000578-0-image-a-4_1473239411331

به طرز شگفت انگیزی او ۱۹ گل در ۱۷ بازی در ماه دسامبر با باشگاه سابقش پی اس جی به ثمر رساند. و در ۵۳ بازی که در ماه دسامبر در طول دوران حرفه ای اش داشته است ۴۷ گل به ثمر رسانده است که فقط آمار مسی بهتر از اوست.

مورینیو معتقد است که امکان کنار گذاشتن زلاتان از ترکیب به خاطر فرم گلزنی فوق العاده ای که دارد غیرممکن است پس به نظر میرسد که ابراهیمووچ فرصت برای افزودن به شمار گل هایش در دسامبر را دارد و اولین فرصت او بازی شنبه شب مقابل وست برومویچ است. اگر او به رکورد خود ادامه دهد هواداران منچستریونایتد میتوانند انتظار چند هدیه ی کریسمس دیگر در این ماه را از او داشته باشند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *