یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

زلاتان: مسئولیت پیروز نشدن مقابل بورنموث را میپذیرم

زلاتان ابراهیمویچ در بازی مقابل بورنموث پنالتی خراب کرد و مسئولیت آن را قبول میکند.

یونایتد فنز- این مهاجم سوئدی بعد از درگیری هایی که با مدافع بورنثموث در نیمه اول داشت از نتیجه مساوی ناراحت بود اما نگاه فیلسوفانه داشت. او در مصاحبه باMUTV گفت:

 ما بسیار ناامید شدیم، باید پیروز می شدیم، قبول دارم که سرزنش شوم. پنالتی را از دست دادم. موقعیتهای گلزنی زیادی داشتم. باید گلزنی می کردم و نکردم. بنابراین تمام مسئولیت این تساوی را به عهده می گیرم ولی من دوباره قیام خواهم کرد و حتی قدرتمند تر از همیشه باز خواهم گشت و ادامه خواهم داد. چون این چیز غیر عادی نیست و طبیعی است. چرا که قبلا هم چنین اتفاقی افتاده بود. ممکن است باز هم اتفاق بیافتد و مطمئنا هم اتفاق خواهد افتاد و شما فقط باید به تلاش خود ادامه دهید، پیشرفت کنید و سرتان را بالا بگیرید. وقتی موقعیت زیاد ایجاد میکنید باید گل بزنید. ما موقعیت های زیادی هدر دادیم و باید گل میزدیم. ما فقط یک امتیاز گرفتیم و باتوجه به شرایط بازی و ده نفره شدن حریف باید بهتر میبودیم. باید در نیمه اول کار را تمام میکردیم.

او در رابطه با درگیری با مینگز مدافع بورنموث که ابتدا سر زلاتان را لگد کرد و سپس در جدال هوایی زلاتان حرکت او را تلافی کرد نیز توضیح داد:

من با توجه به موقیت آرنجم میخواستم از خودم محافظت کنم. من پرش بلندی داشتم و او به سمت من پرید. من مستقیم پریدم اما متاسفانه او به سمت من پرید و اتفاق رخ داد. من هیچ قصدی نداشتم و خوشبختانه او مصدوم نشدـ

گوش کن! هرچیزی داخل زمین اتفاق می افتد همانجا میماند من بازیکنی نیستن که بیایم بگویم او اینکار را عمدی انجام داد یا نداد. فوتبال قدرتی است و من کسب را سرزنش نمیکنم. در عوض من مسئولیت میپذیرم گل نزدم و نبردیم. ما از هر بازی درس میگیریم. ما بازی کردیم و همه چیزهایی یاد گرفتیم. بازی بعد در لیگ اروپاست و بیایید امیدوار باشیم این اتفاق دیگر نمی افتدـ

برچسب مطلب و اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email

درباره نویسنده مطلب

نظردهی: شرکت در نظردهی طرفداران

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

مطالب مرتبط

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x