خانه / هیچکدام / زلاتان به اندازه کانتونا قدرتمند نیست!!!

زلاتان به اندازه کانتونا قدرتمند نیست!!!

امانوئل پتیت معتقد است که زلاتان توانایی نشان دادن جایگاه خود را در لیگ جزیره همانطور که اریک کانتونا به نمایش گذاشت ندارد!

یونایتدفنز-به گزارش سایتESPN, ابراهیموویچ ۳۵ساله که در پنج اخر خود هیچ گلی به ثمر نرسانده است باید به شرایط ایده عال خود هرچه زود تر برسد. او ۹ بازی کرده است که در پنج بازی اصلا خوب نبوده که این اماری فاجعه برای وی است.
امانوئل میگوید:

“وقتی مردم میگویند ایبراهیموویچ مانند کانتوناست…او اصلا چنین نیست! اصلا! اصلا! کانتونا اگر میخواست که بر روی سر مهاجم ضربه با پا بزند میزد، و اگر نمیشد تلاش میکرد که بزند و اینبار میزد.
کانتونا در مقابل حریفان قوی از انها قدرتمند تر بود و همه این را میدانند. ایبرا وقتی که میخواهد بازی را شروع کند.. من میبینم رقابتی که او در انگلستان انجام میدهد فقط چند بار نیز جواب داده است. بله او یک شخصیت محبوب و بزرگ است اما وقتی میگویند ایبرا مانند کانتوناست، او اصلا شبیه اریک نیست. به هیچ وجه. کانتونا اسطوره الترافورد بود که در ۲۶ سالگی به کار خود پایان میداد ولی منتظر کاپهای بعدی قهرمانی نیز بود و برای همه انها سخت میجنگید. همه لحظه ضربه “کنگ فو”مانند وی را در دیدار با کریستال پالاس به یاد دارند. او کسی بود که بودن در زمین و روی نیمکتش روحیه بخش تیم بود. او کسی بود که پنج سال پیاپی تیم یونایتد را قویتر از هر تیم دیگر نشان میداد. حتی زمانی که وی بر روی نیمکت نشسته بود انرژی بخش بقیه بازیکنان بود. او هیچ وقت از تلاش دست بر نداشت.”

درباره ی حامد خاقانی

من حامد خاقانی، سابقه ی فعالیت در مجموعه ی یونایتد فنز رو دارم و 9 مرداد به سایت یونایتد فنز پیوستم

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *