خانه / مصاحبه / زلاتان:بازیکن شماره ۱۰ یک ستاره است

زلاتان:بازیکن شماره ۱۰ یک ستاره است

زلاتان به نقش جدیدی در منچستر یونایتد اشاره می کند

یونایتدفنز-زلاتان ابراهیموویچ این مهاجم ۳۶ ساله سوئدی این چنین گفت:

از دید من بازیکن شماره ۱۰ یک ستاره است. بازیکنی که تفاوتها را رقم می زند، در کانون توجه قرار دارد، بازیها را پیروز می شود و یک رهبر است. و من خود را در آن موقعیت می بینم ولی این چیزی نیست که به شما اعطا شود، چیزی است که شما ذاتا هستید، اینگونه است.صادقانه بگویم، این همانند جرقه ای برای بازگشت از این مصدومیت است. چون من پیراهن شماره ۱۰ را در تیم ملی سوئد و پاریس بر تن کرده بودم. می توانستم در اینتر نیز بر تن کنم ولی خیلی زود به بارسلونا رفتم. در میلان نیز خواهان آن بودم ولی از روی احترام شماره دیگری بر تن کردم. در آژاکس آن را نپوشیدم. احساس من مثل یک شماره ۱۰ است و برای شماره ۱۰ می جنگم.

 

گفتنی است زلاتان ابراهیموویچ یکی از ارکان موفقیت تیم مورینیو در کسب سه جام بوده است هر چند در اواخر فصل گذشته دچار مصدومیت شدید از ناحیه زانو پای راست خود شد ولی نمیشود از تاثیر گذاری این بازیکن به سادگی گذشت

وی همچنین افزود:

اینکه من همیشه شماره ۱۰ بوده ام در تاریخ ثبت خواهد شد.سعی کردم توپی را با سینه فرود بیاورم و زمان بندی فرود خودم اشتباه بود. به پاهایم آسیب زدم و کاملا اشتباه فرود آمدم. پایم به پشت پیچ خورد و کشیده شد. هرگز چنین آسیبی ندیده بودم ولی سپس احساس کردم زبانم را قورت دادم. حس غریبی بود که هرگز پیش از آن تجربه نکرده بودم.به خودم گفتم این فقط یک ضربه شدید است. ولی وقتی بلند شدم حس کردم که پایم در تعادل نیست. در رختکن پزشکان شروع به معاینه پای من کردند ولی بدون اشعه ایکس غیرممکن بود که دقیقا بتوان گفت مشکل چیست. سپس مشخص شد مصدومیت رباط صلیبی است.

 

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

اولین کنفرانس مطبوعاتی مورینیو در فصل جدید؛ نارضایتی شدید آقای خاص از شرایط موجود

فصل برای منچستریونایتد آغاز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *