ریچارلیسون: پیشنهاد منچستریونایتد را در ژانویه رد کردم
ریچارلیسون: پیشنهاد منچستریونایتد را در ژانویه رد کردم

ریچارلیسون: پیشنهاد منچستریونایتد را در ژانویه رد کردم

یونایتد فنز – ریچارلیسون سال ۲۰۱۸ واتفورد را به مقصد اورتون ترک کرد تا زیر نظر مربی اسبق خود، مارکو سیلوا فعالیت کند. او از آن زمان خود را به عنوان یکی از مهره های ارزشمند تافی ها اثبات کرده است.

 

همچنین این بازیکن ۲۳ ساله جایگاهی برای خود در تیم ملی برزیل دست و پا کرده و بنابر ادعای برخی رسانه ها، شیاطین سرخ پیش از جذب اودیون ایگالو، خواهان جذب او بوده اند. در ماه دسامبر، سیلوا مربی وقت اورتون علاقه ی یونایتد به ریچارلیسون را تایید کرد:

معتقدم فقط منچستریونایتد به جذب او علاقه مند نیست و برخی تیم های دیگر نیز خواهان به خدمت گرفتن ریچارلیسون هستند. ما به عنوان یک تیم باید بهترین بازیکنان‌مان را حفظ کنیم.

حالا این بازیکن برزیلی مدعی شده، تیمهای منچستریونایتد و بارسلونا خواهان جذب او بوده اند اما او نمی توانسته هم تیمی هایش را در اواسط فصل تنها بگذارد. بازیکن اسبق واتفود در این خصوص به Los Desimpedidos گفت:

پیشنهادات زیادی در طول فصل از تیم هایی مثل بارسلونا و منچستر یونایتد وجود داشت. اما باشگاه خواهان این بود که من را در تیم حفظ کند و من هم نمیخواستم تیم را وسط فصل رها کنم. اینگونه هم تیمی ها را ترک کردن چندان جالب نیست.

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

ماتا پیشنهادات دیگرش را برای ماندن در منچستر یونایتد رد کرده است

خوان ماتا، هافبک منچستر یونایتد فاش کرد که قبل از امضای قرارداد یک ساله جدیدش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =