ریچارد آرنولد یکی از گزینه های واضح برای جایگزینی وودوارد؛ انتصاب ون در سار رد نمی شود!

با خروج اد وودوارد از منچستر، گزینه های زیادی برای جایگزینی او وجود دارد.

یونایتد فنز – به گزارش ESPN، منچستریونایتد برای جایگزینی اد وودوارد انتصاب کاندیداهای احتمالی که خارج از باشگاه هستند مانند ون در سار را رد نمی کند، اما ترفیع مقام در داخل باشگاه نیز همچنان محتمل است.

ریچارد آرنولد یکی از گزینه‌های واضح منچستریونایتد است ، اگرچه او با توجه به انتقاداتی که وودوارد با آن روبرو شده است گزینه ی تقریباً قانع کننده ای خواهد بود. اد وودوارد به طور خصوصی اعتراف کرد که در حالیکه می دانست انتقاداتی از یوفا و لیگ جزیره به سوپر لیگ وارد خواهد شد، اما سطح عصبانیت و واکنشی را که ایجاد سوپر لیگ در هواداران برانگیخت را اشتباه ارزیابی کرده است.

مرد انگلیسی می‌پذیرد که در طول مدت کارش در منچستر، در مأموریتش اشتباهاتی مرتکب شده است. او پشیمان است که ریسک جانشینی دیوید مویس را در ساختاری که سر الکس فرگوسن برای تیم ساخته بود، پذیرفت و خیلی دیر فهمید که باید برای هدایت بخشهای مختلف انتصاباتی انجام گردد.

او اذعان می کند که فن‌ خال در بازار نقل و انتقالات آزادی بیش از حدی داشت و تغییراتی که در روش و نحوه جذب بازیکن در ۵ سال اخیر ایجاد شده است، در پاسخ مستقیم به خریدهای باشگاه (به خصوص خریدهای دوران فن خال) بوده است.

پس از اینکه به مورینیو گفته شد برای تأمین منابع مالی نقل و انتقالاتی، نیاز به فروش بازیکن دارد، او مشتاق بود تا آنتونی مارسیال را در سال ۲۰۱۸ به تاتنهام بفروشد. اد وودوارد از این کار امتناع ورزید و مورینیو اینگونه برداشت کرد که دلیل این ممانعت و مخالفت این است که مهاجم فرانسوی، بازیکن مورد علاقه مالک باشگاه یعنی جوئل گلیزر است.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

رسمی: بازی منچستر یونایتد و لیورپول لغو شد

اعتراضات هواداران یونایتد موجب لغو دربی مهم انگلیس شد. ۰

یک دیدگاه

  1. فن در سار بیاد بهتره هم تو تیم بوده هم اینکه مدیریتش خوبه

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + شانزده =