ریو فردیناند پس از تساوی مقابل وست بروم به ستایش گلر منچستر یونایتد پرداخت

دیوید دخیا با دبل سیوی عالی یک امتیاز حیاتی بازی را برای شیاطین سرخ حفظ کرد.

یونایتد فنز – ریو فردیناند، دروازه بان یونایتد، دیوید دخیا، را به دلیل عملکردش در برابر وست برومویچ تحسین کرد. دخیا از زمان ورودش به اولدترافورد در تابستان ۲۰۱۱، در ۳۳۵ بازی لیگ برتر به میدان رفته است. زمانی بود که از وی به عنوان بهترین دروازه بان جهان یاد می شد، اما اکنون به دلیل فرم نه چندان خوبش این اتفاق نمیفتد.

گلر اسپانیایی یکی از بهترین بازیکنان یونایتد مقابل وست بروم بود و با دبل سیوش مانع گلزنی امبای دیانی و پیروزی احتمالی وست بروم شد. عملکرد وی کاتالیزوری برای پیروزی یونایتد نبود، ولی همین عملکرد کافی بود، تا هم تیمی سابقش، ریو فردیناند با پیامی کوتاه به حمایت و تشویق او بپردازد. وی ضمن منشن کردن اکانت دیوید دخیا، در توییتر نوشت:

این پسر امروز مارو تو جریان بازی نگه داشت!

پیش از این مسابقه، گری نویل، هم تیمی سابق ریو فردیناند، سوالی را مطرح کرد که آیا منچستر یونایتد با دخیا می تواند به قهرمانی برسد یا نه. او به چنل یوتیوب Webby and O’neil گفت:

شما باید سوالات خود را از او شروع کنید زیرا اشتباهاتی اکنون در حال رخ دادن هستند، من نمی گویم اشتباهات سریع و پر ضرر، اما آن ها مرتبا اتفاق میفتند و هزینه شان نیز از دست دادن امتیازات بازی و کمتر شدن سیو های حیاتی مسابقه است. به نظر من سیو های کمتری را در موقعیت های تک به تک شاهد هستیم. فکر می کنم این سوالی است که اوله باید پاسخ دهد.

وی ادامه داد:

و سپس سوالاتی نیز در مورد هندرسون وجود دارد. آیا قرار است هندرسون شماره ی یک منچستر یونایتد باشد؟ آن چه که الان می گویم این است، اگر پپ گواردیولا یا یورگن کلوپ با قراردادی شش ماهه به اولدترافورد بیایند، قطعا همراه خود یک دروازه بان جدید می آورند تا هیچ شک و شبهه ای در خوب یا بد بودن او وجود نداشته باشد.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

پریرا آماده قطع رابطه با یونایتد

آندریاس پریرا آماده قطع رابطه با منچستریونایتد است. ۰

یک دیدگاه

  1. دخیا خوب بازی رد

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 2 =