خانه / مصاحبه / ریو فردیناند از علل محبوبیت فلینی می گوید

ریو فردیناند از علل محبوبیت فلینی می گوید

مروان فلینی خود را تبدیل به یکی از مهره های ضروری در برنامه های خوزه مورینیو کرده است.

یونایتد فنز – در دوران مربیگری دیوید مویس در سال ۲۰۱۳ ملی پوش بلژیکی در روز پایانی نقل و انتقالات از اورتون به یونایتد پیوست، در آن روزها حضور او از طرف هواداران خیلی مورد پذیرش قرار نگرفت، ولی اخیرا تحت تدابیر سردار پرتغالی وارد برهه ای جدید از زندگی حرفه ای خود شده است. مروان ثابت کرده است چه هنگامی که در ترکیب اصلی قرار گیرد و چه از روی نیمکت وارد زمین شود، نتیجه را تغییر خواهد داد. در حال حاضر او بالاترین سطح محبوبیت دوران بازی خود را می گذراند و فردیناند عقیده دارد که عامل این پیشرفت سه فاکتور ساده می باشد. او در مصاحبه با BT Sport در این باره چنین می گوید:

” با تمام احترامی که برای فلینی قائل هستم، زمانی که او در میدان حضور دارد روانی لازم را آن گونه که در گذشته از مهاجمین یونایتد سراغ دارید، به بازی ارائه نمی کند، اغلب او را چنین مقایسه می کنند. ولی واقعیت این است که او تاثیر گذار است، سبک بازی او به طرز بی رحمانه ای تهاجمیست و به هر قیمتی شده توپ را وارد دروازه می کند. او تمام وظایف خود را خیلی خوب و بدون نقص انجام می دهد و بازیکنیست که هم تیمان گاهی او را فراتر از یک هوادار مورد تشویق قرار می دهند. “

فلینی در بازی آخر هفته گذشته به عنوان عاملی پیروزی بخش برای یونایتد ظاهر شد، از نتیجه ۴-۰ دو گل را به ثبت رساند تا مردان یونایتد با خیالی آسوده و تنها با اختلاف در تفاضل گل با حریف محلی خود در جایگاه دوم جدول قرار گیرند و برای شرکت در بازی های ملی به کشورهای خود سفر کنند.

مروان در نبردهای هوایی تهدیدی جدی برای حریفان در نظر گرفته می شود،تا بدین جای کار با ۱۶ نبرد موفق در بالاترین رتبه لیگ برتر قرار گرفته است، و گلزن دوم یونایتد نیز محسوب می شود. همان طور که مورینیو به آن اشاره کرده است اهمیت او بیشتر از آنیست که حتی تصورش را می کنید.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

ماتیچ: به چند بازیکن با تجربه نیاز داریم

ماتیچ از فصلی که گذشت میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *