پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / اسپانسر / رکوردی جدید؛ این بار در بازار اسپانسرینگ

رکوردی جدید؛ این بار در بازار اسپانسرینگ

ستاره شیاطین سرخ به تازگی قرار دادی چند ساله با کمپانی پوما جهت تامین کفش مورد نیاز خود در کلیه رقابت ها به امضا رسانده است.

یونایتد فنز – منابع گوناگون در گفتگو با ESPN چنین اظهار داشته اند که این قرارداد بزرگترین رقم را در تاریخ این شرکت به خود اختصاص داده است. لوکاکو فصل گذشته هیچ تامین کننده ای در اختیار نداشت و از نظر مورینیو همین موضوع می تواند یکی از عوامل افت کیفی او در گلزنی باشد و به این بازیکن پیشنهاد داد که حتما این مساله را پیگیری نماید. بدین ترتیب وی پس از پوشیدن کفش Puma One در بازی های تدارکاتی ما قبل جام جهانی توانست سه گل برای تیم ملی خود به ارمغان آورد و روز دوشنبه نیز در روسیه با همین کفش مقابل پاناما حاضر خواهد شد.

او دراین مورد چنین بیان می کند:

” انتخاب یک برند ورزشی برای استفاده در میادین، تصمیمی مهم در دوران حرفه ای یک بازیکن می باشد، نه فقط برای ارائه عملکردی مناسب در زمین بلکه در جهت تقویت انگیزه و قوای روحی تاثیری شگرف خواهد داشت. من تصمیم دارم تا به کمک این کمپانی در مسیر پیشبرد اهداف قدم گذارم. “

وی در ابتدای فصل گذشته به یونایتد پیوست و موفق شد در اولین گام خود ۲۶ گل در تمامی رقابت ها به ثمر برساند. در زمان حضور در اورتون تحت حمایت کمپانی نایکی قرار داشت اما پس از آن که با مبلغ ۷۵ میلیون پوند به منچستر منتقل شد تصمیم گرفت در این زمینه ارزش قرار داد خود را افزایش دهد. از طرفی نیز او اولین بازیکن در لیگ برتر می باشد که با کمپانی Roc Nation Sports به مالکیت جی زی وارد معامله شد، بدین ترتیب این شرکت تحت توجهات زیادی قرار گرفت و توانست در بازار رشد فراوانی کسب کند.

یونایتد در سال ۲۰۱۴ با کمپانی آدیداس قراردادی ۱۰ ساله به ارزش ۷۵۰ میلیون پوند منعقد ساخت که از فصل ۲۰۱۵/۱۶ آغار گردید.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

آخرین لحظات آرامش آقای خاص

عکسی در رسانه ها از مورینیو در حال قدم زدن در منچستر منتشر شده است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *