دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / رئیس تورینو: بلوتی هم ارزش با ایگواین!

رئیس تورینو: بلوتی هم ارزش با ایگواین!

علاقه ی منچستریونایتد به مهاجم آماده ی این روز های تورینو.

یونایتد فنز_ روزنامه ی Gazzetta Dello Sport  علاقه ی منچستریونایتد به بلوتی را روزچهارشنبه مطرح کرد.این مهاجم ایتالیایی این فصل عملکرد خوبی را در باشگاه خود و تیم ملی داشته است و توجهات زیادی را به خود جلب کرده. چند روزپیش این روزنامه گزارش داد تورینو مشتاق به تمدید قرارداد این بازیکن است، و این قرارداد جدید بند آزادسازی بیش از ۵۰ میلیون یورویی خواهد داشت.

حالا Gazzetta Dello Sport ادعا میکند که رئیس تورینو Urban Cairo بسیار نزدیک به مذاکره برای درج یک رقم آزادسازی ۹۴ میلیون یورویی در قرارداد بلوتی است.

مدیر برنامه ی بلوتی Sergio Lancini برنامه ای برای دیدار با مدیران تورینو در مورد احتمال تمدید قرارداد او را دارد.ولی این روزنامه ی ایتالیایی میگوید در اصل توافقات تاکنون حاصل شده اند. بلوتی یک قرارداد تا سال ۲۰۲۱ با دستمزد سالانه یک و نیم میلیون یورو امضا خواهد کرد.

رئیس باشگاه تایید کرد که تورینو در حال مذاکره برای تمدید قرارداد او بوده است.و امکان وجود یک بند برای باشگاه های خارجی نیز وجود دارد.

او گفت:

ما در حال گفتگو برای تمدید قرارداد او و دادن پاداش به او هستیم. و امکان وجود یک بند برای باشگاه های خارجی نیز وجود دارد.

belotti-a

من با هیچکس تماسی نداشتم و ما قصد فروش او را نداریم.او چه قدر ارزش دارد؟ برای من بسیار زیاد، مانند ایگواین.

اطلاعی ندارم که چه باشگاهایی خواهان به خدمت گیری او خواهند بود.

Gazzetta Dello Sport علاقه ی منچستریونایتد به این بازیکن ۲۲ ساله را تکرار میکند و میگوید تیم ژوزه مورینیو بزرگترین خطر است.

گزارشات حاکی از این است که نمایندگان منچستریونایتد از نزدیک نظاره گر بازی او بوده اند ولی باید دید که آیا شیاطین سرخ تمایلی به پرداخت مبلغ  آزادسازی هنگفت برای بازیکنی که هنوز راه طولانی برای ثابت کردن قابلیت هایش دارد خواهند داشت یا خیر.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *