خانه / اسطوره ها / روی کین: لوکاکو و سانچز به اندازه ی پوگبا شایسته ی انتقاد هستند

روی کین: لوکاکو و سانچز به اندازه ی پوگبا شایسته ی انتقاد هستند

هافبک سابق شیاطین سرخ پس از بازی دیشب این تیم مقابل سویا در مورد شرایط پوگبا صحبت کرده است.

یونایتد فنز- پوگبا چهارشنبه شب در مقابل سویا نیز بازی را از روی نیمکت آغاز کرد. پس از اینکه پوگبا و مورینیو در بازی مقابل تاتنهام در ومبلی در کنار زمین بحث هایی داشتند، شایعات در مورد اختلافات این دو داغ تر شده است و او دو هفته پیش در مقابل هادرزفیلد نیز پوگبا را نیمکت نشین کرده بود.

هافبک فرانسوی به خاطر عملکرد ضعیفش در بازی های اخیر توسط هواداران منچستریونایتد مورد انتقاد قرار گرفته است. اما روی کین باور دارد که دو بازیکن دیگر منچستریونایتد نیز باید به اندازه ی پوگبا مورد انتقاد قرار بگیرند.
او در مصاحبه با ITV گفت:

پوگبا بازیکن واقعا خوبی است. او در حال حاضر فشار بسیار زیادی را تحمل میکند، گمانه زنی های بسیار زیادی درباره ی او وجود دارد و امشب نیز نیمکت نشین بود اما با این حال او هنوز هم یکی از بازیکنان اصلی است.

او بیرون از زمین شهرت زیادی دارد، فعالیت در شبکه های اجتماعی، مدل موهای او و ماشین هایش او باید این سر و صدا و مورد توجه قرار گرفتن را درون زمین بیاورد و با عملکرد در مرکز توجهات باشد و نه با حاشیه ها.

اما به عقیده ی من مشکل منچستریونایتد فقط پوگبا نیست. لوکاکو باید تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد و سانچز نیز باید عملکرد بهتری به نمایش بگذارد و همچنین آنها باید دوباره به فکر خرید مدافع باشند. درست است که پوگبا باید عملکرد بهتری داشته باشد اما شما نمیتوانید فقط او را مقصر بدانید و مورد انتقاد قرار دهید.

پوگبا پس از مصدومیت زود هنگام هررا به زمین آمد. او نتوانست تیمش را به سوی پیروزی رهبری کند اما با این حال موفق شدند یک تساوی ارزشمند خارج از خانه کسب کنند. منچستریونایتد روز یکشنبه با چلسی در الدترافورد بازی خواهد کرد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

سانچز و بلیند جاماندگان تور آمریکا

تیم منچستریونایتد برای برگزاری تور پیش فصل خود به لس آنجلس سفر کرد که نکته …

یک کامنت

  1. منچستر این همه خرید کرد و این همه استعداد داره خودش با وجود نیاز تیم به دو تا دفاع وسط خوب و یه دفاع چپ و جایگزین رونی تو این فصل لیندلوف افتضاح رو خرید فقط… مورینیو تیم های ضعیف رو برده و خوب بوده ولی جلوی تیم های یکم قوی تر عاجز میشه و فقط دفاع میکنه و اگر دخیا رو نداشت خیلی بدتر از این اتفاق ها میافتاد… مورینیو توی زمین خیلی وقتا که تیم به در بسته میخوره تنها گزینه مورد نظرش به بازی گرفتن از فلینی در جلو و بکش زیرشه… مورینیو با بازیکنای بزرگ درگیر میشه و حاشیه میسازه و این به تیم لطمه میزنه. از همون اول گفتم تفکرات مورینیو به هیچ وجه با یونایتد هجومی و قدرتمند گذشته تناسبی مداره… هرچند مورینیو یکم از شخصیت برنده خویی گذشته رو به منچستر برگردونده ولی این کافی نیست و باید پایان فصل جای خودشو به مربی بروز و کلاس جهانی بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *