خانه / هیچکدام / رویی فاریا:منچستر فوق العاده کار کرد

رویی فاریا:منچستر فوق العاده کار کرد

منچستر یونایتد عصر امروز در خانه به تساوی ۰_۰مقابل برنلی دست یافت .

یونایتدفنز- روئی فاریا دستیار مورینیو امشب بعد از تساوی منچستر به صحبت با خبر نگاران پرداخت.
او گفت:

“فکر میکنم ما تیم برتر زمین بودیم حتی وقتی ۱۰ نفره شدیم توانستیم بازی را انگونه که نیاز بود کنترل کنیم . هیچکس نبود هررا در بازی را احساس نکرد زیرا تیم روحیه جنگدگی خود را حفظ کرد . هواداران جنگیدن ما تا لحضه اخر را مشاهده کردند و این در قوتبال چیز ساده ای نیست به همین دلیل من از شاگردانم تشکر میکنم.
ما باید به بازیکن های خود به خاطر مبارزه که انجام دادند تبریک بگوییم زیرا انها مستحق پیروزی بودند انها تا انتهای بازی فرم خوب خود را حفظ کردند . ما بسیار ناراحت هستیم موقعیت زیاد ساختیم ولی به گل نرسیدیم ما باید گل میزدیم گلزنی برای ما بسیار اهمیت داشت اگر نمیتوانستیم موقعیت گل درست کنیم پس باید تاکنیک را تغییر دهیم ولی مشکل چیز دیگری بود باز تاکید میکنم بازی فوقالعاده بود واقعا تیم عالی بازی کرد.

او ادامه داد:

بازی سختی بود از همان ابتدا امیدوار بودم به نتیجه برسیم حتی وقتی ۱۰نفره شدیم در تلاش بودیم به نتیجه دلخواه برسیم هدفمان را فراموش نکردیم از بازیکن ها انتظار بیشتر
نداشتم زیرا انها فوق العاده بودند.
وقتی بهترین بازیکن حریف دروازبان انها بود این تلاش مارا نشان میدهد ما نیاز داریم جنگده ای خود را ادامه دهیم با ذهنیت درست در بازی های اینده پیروز شویم.
پیروزی های منچستر در راه است گاهی اوقات پیشتر توپ های شما وارد دروازه میشود گاهی هرچه میزنید به در بسته میخورد مسئله مهم این است که ما خوب بازی کردیم شانس گلزنی زیادی داشتیم این نوید اتفاق خوب در اینده است . گل های زیادی در راه است فقط یاید به خود ایمان داشته باشیم .”

خوزه مورینیو در این دیدار اخراج شد و فاریا هدایت شیاطین سرخ را در کنار زمین بر عهده گرفته بود.

درباره ی عباس جنت نژاد

عباس جنت نژاد
سید عباس جنت نژاد از نه سالگی طرفدار منچستر بهار 94 با انیستاگرام منچستر پرشین شروع کردم دو ماه بعد ادمین اینستاگرام یونایتد فنز شدم . و سر انجام از شهریور 94 درخدمت شما در سایت یونایتد فنز هستم.

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *